Amón, padlý anděl ničitel neboli anděl smrti, se po několika tisíciletích probouzí, aby oživil svého syna. Obra, který se má dle proroctví postarat o zánik lidstva... (oficiální text distributora)

Campbell

Škoda mohlo to být daleko lepší. Film si samozřejmě snaží ukousnout svoje sousto z fenoménu mumie ale nedaří se mu to, ať jde o klišé příběh který by ale dokázal udržet, dkyby tu nebylo tolik zbytečných keců. KAždý scéna vede k další kecací scéně a film má tolik zákonů že jich je víc než v Česku. Škoda mohlo to být dobrodružný béčko ale vznikla z toho kravina kterou zachraňuje sympaťák Dien. ()

hladass

Další z řady zcela zbytečných a jednoduše zapomenutelných béček televizní společnosti SyFy, které, jak už se tak dost často stává, dojíždí na větší absenci nadhledu, vtipných scén a hlášek... O scénáři, tricích, či hercích se nemá smysl dlouze rozepisovat, vše je úrovni, na kterou je zkušenější divák už od SyFy zvyklý... Na druhou stranu, třináctimetrovou mumii jen tak neuvidíte a na Kristen Miller do docela dobře dívá, tak ten jeden bod dám... ()

ConanVJ

Tak jako komedie to funguje skvěle i když asi nechtěně. Mumie o velikosti baráku je fakt hustá. Škoda, že to nemá lepší efekty, ale zas by to asi nebylo ono. Jinak klasika, příběh o hovínku, herci neherci, jedna pěkná buchta, a spousta hlášek. Třeba pozor padá kamení a najednou na zem přímo lítaj počítačový šutry. Mumie vrhá vrtulníkem jako s plážovým míčkem a spousta dalších kuriozit :D Ne tohle neni odpad, když to člověk nebude brát opravdu vážně. Za tu prdel a tu buchtu 30% :D ()

Gilmour93

Pomóc! Mumie o velikosti čtyřpodlažního domu pronásleduje Caspera "Vymetu jakékoliv béčko" Van Diena! Přesně ten druh filmu, na který se můžete začít dívat v kterékoliv jeho fázi a hned víte, na čem jste. Občas se objeví úmyslná snaha o legraci, leč té nechtěné je mnohonásobně víc a vy si pak při pohledu na scény "rvačka u džípu", či "mechanická mumie naplněná uctívači Amóna" řeknete, jak v době pokročilé diagnostiky psychiatrických poruch může něco takového vůbec spatřit světlo světa.. Natočeno pro Syfy channel (americký kabelový sci-fi kanál, či chcete-li, syfilis diváckého vkusu). ()

DEXTER099 odpad!

Opravdu si někdy u těchto snímku říkám proč to ty studia točí ,to přece nemůže nic vydělat ani na DVD.To by ty tvůrci víc snad vydělali pokud by šli v USA dělat zahradníka.Proč radši nepošlou ty finance do Afriky potřebným.Zkouknul jsem to jen z toho důvodu,že v ten den nedávali nic jiného v TV,ale myslím,že i estrády na nově by snad byli lepší.A mam pocit ,že Casper Van Dien opravdu nemá moc čich na dobrý film ve kterém bude hrát.Za mě 3% a odpad. ()