Pettson a Fiškus

Pettson a Findus: Kocúr astronaut

Pettson and Findus

Animovaný / Rodinný

Švédsko / Německo, 1999, 75 min

Originální a hodně zajímavá, po hodně velkých podrobností zacházející animace a příjemné příběhy s povedeným dabingem. Co víc si pro děti přát? Shlédnuto jako součást Kouzelné školky.(23.2.2018)

Musím říct, že na tento "seriál" jsem přišel díky kalendářům z Levných knih. Dřív jsem o něm neměl ani ponětí. Kalendáře jsem zakoupil a pak překvapivě zjistil, že tyto krásné malby jsou i pohyblivé v seriálu. Česká televize všechny díly záhy dávala na svém prvním programu a mě uchvátily. Krásné kresby, krásný humor, krásné příběhy. Jen na dabing kocoukova hlasu jsem musel přijít na chuť, ale zvykl jsem si na něj a pasuje tam. Musím podotknout, že jsem Pettsona viděl mockrát, protože náš malej obě postavy ze seriálu zbožňuje. Proto *****(2.3.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $6,440,000(7.6.2010)

Moc hezká a milá pohádka.(7.8.2015)

Ako malý som to sledoval a pomerne nedávno sa Minimax rozhodol znovu odvisieľať všetky a časti a ja som si to našťastie všimol v programe a musím povedať že je to také dobré ako si pamätám. Film pre nového diváka vyzerá s počiatku veľmi jednoducho ale je to sranda sa na to dívať a odôvodnene na to spravili veľa pokračovaní ktoré sú v podobnom duchu a nestrácajú na deji.(16.8.2019)