Dokonalá kořist (TV film)

• Česko

Ideální oběť

Perfect Prey

American Murder

Dokonalá korisť

When the Bough Breaks II: Perfect Prey

USA, 1998, 99 min

Tak schválně, kolik lidí tady ten film vidělo i když ho hodnotilo? Troufám si tvrdit, že skoro nikdo. Je poměrně vtipný, že seriál Myšlenky zločince tu má 70%, ale když někdo natočí něco, co je na lepší úrovni, má to tu 26%. Zajímavý. Každopádně Dokonalá kořist je pokračováním Času pravdu a jde o solidně natočenej i zahranej film, jehož tvůrci o sériových vrazích něco vědí, na rozdíl třeba od těch umělců, co spáchali Americkou stopu. Jinak se nejedná o televizní film, jak uvádí IMDb, ale o normální film, který si svou premiéru odbyl v televizi. Ze vzdoru k debilům tomu dám plný hodnocení.(24.4.2016)

• gargamel22

Pane bože, už to začíná být trochu trapné. Směšná slátanina všech béčkových holiwoodských horůrků. Jediná situace, ve které jsem se skutečně lekl, byl okamžik, kdy jsem zjistil, že mám před sebou ještě třicet minut této podívané. Hrůza děs.(9.5.2006)

Standardna TV kriminalka o vrazdiacom magorovi v podani solidneho Davida Keitha. Neprinasa nic nove, ale funguje bez problemov. Nenudi a celkom rychlo to utecie. Kelly McGillis ako detektivka, ktora po ňom patra je sympaticka, takze sa jej dalo bez problemov fandit. Len ma cely cas sral ten otrasny uces, ktory mala. A potom je este skoda, ze Bruce Dern tu je len do poctu ako jej nadriadeny. Nie som prilis fanda krimi, ale tento film sa mi tu zda prilis podhodnoteny. Tak to dopadne, ked ho pozeraju ludia ozrati. (zdravim Waca) 5/10.(23.4.2016)