Reklama

Reklama

Vše, co můžeš chtít

(TV film)
  • USA Everything You Want (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Abby je studentkou umění a malířkou. Její přítel Sy je téměř perfektní - chodí s Abby na romantické večeře, nosí jí kytky, sleduje zamilované filmy... Má ovšem jeden zásadní nedostatek: žije totiž jen v Abbyiných představách! Navíc seznámení se sympatickým Quinnem zamíchá dívčinými city. Koho si nakonec vybere - imaginárního dokonalého prince nebo skutečného přítele? (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

(více)

Recenze (12)

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Televizní snímek hrající si s motivem imaginárního milence sympatické mladé ženy. Nic ji tak nechybí a žije si svůj spokojený život. A to do té doby, než jí osud přivede do cesty sympatického muže. Příběh o rozhodování a velké lásce nijak neurazí. Televizní formát neškodí a naopak přivádí příjemné vyprávění zamilovaného příběhu. Ani neoriginálnost nijak nevadí. Dá se tedy říci, že se to televizním tvůrcům tentokrát povedlo. ()

BigDeal 

všechny recenze uživatele

Človek nemiluje osobu s ktorou chodí, miluje charakter, ktorý jej pripisuje...Príbeh o tom, že dokonalá láska neexistuje, nie je vôbec ničím prelomovým, no našťastie sa tak ani netvári a poskytuje to, čo divák očakáva- oddych. Je síce pravda, že celý film je predvídateľný ako máloktorý, že bočné postavy sú švihnuté (napr. rodičia), že je tam značná dávka klišé a sentimentu...ale na druhej strane, film neurazí a sám som týmito nedostatkami nebol znechutený. Možno je to práve zásluha hlavných hrdinov ( Quinn nie je ďalší nafúkaný typ teenagera, len sa mu nedarí v škole, Imaginárny priateľ nezostane ku koncu záporákom, aby mohol vystúpiť z kola bez výčitiek svedomia a Abby je sympatická už vďaka vzťahu k umeniu) a samotného imaginárneho priateľa. U mňa sa film vyšplhal na 2,5* ()

Reklama

lucijelucije 

všechny recenze uživatele

Nemyslím si, že by tento snímek byl nějakou klasickou americkou, romantickou komedií, protože milostných vztahů, které se odehrávají v lidských představách zase tolik nevidíme, ale i tak je to asi všechno, co by tuto komedií mohlo vyzdvihnout. Je to sice neoplácané, ale samotný příběh je až příliš jednotvárný, nevýrazný a dost předvídatelný. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

"Copak vy na Díkůvzdání jezdíte zdobit hroby ??" - "Ale to ne !! My zdobíme své vlastní !! George nám je koupil ke dvacátému výročí svatby.." ;) ()

Roman.Ticka 

všechny recenze uživatele

Sympatická neokoukaná dvojice v romantice, která staví na originální zápletce, aby nepropadla v moři kopy podobných romantických příběhů. Tvůrcům se podařilo obojí, přijít s nápadem a ze mě udělat dvojitou tupku. Jednou se sněhovým andělem, podruhé s obrázkem bruslařky. Na obojí jsem čuměla jak puk a vůbec nic mi nedocvaklo. Budu muset radikálně snížit spotřebu vanilkových rohlíčků. :-) ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama