poster

Modrý démon

 • USA

  Blue Demon

 • Slovensko

  Modrý démon

Thriller / Akční / Sci-Fi / Horor

USA, 2004, 95 min

Režie:

Daniel Grodnik

Producenti:

Daniel Grodnik

Scénografie:

Reuben Freed

Kostýmy:

Oneita Parker
(další profese)
 • HonzaMag
  *

  Tak to tady snad ještě nebylo - žraloci na "dálkové" ovládání. Opět jsem se těšil na "žraločí orgie" a opět jsem si nabil hubu (po kolikáté už?). Už mne to docela unavuje. Kde jsou sakra ty Čelisti - ať si můžu spravit náladu?!? Všechny tvůrce tohoto veledíla bych naházel do nejbližšího žraločího akvária!(1.8.2008)

 • Terva
  *

  CITÁT - Začalo to jako pokus.......... Tak jsem si přečetl, že to není moc trikové ani hororově povedené, ale že prý to má celkem povedené humorné scény. Už na to koukám půl hodiny a ještě jsem se nezasmál. Dlouhé a trapné dialogy, velice špatné triky, hudba žádná a obsahově je to taky blbost. CITÁT - Vyhlašuju nejvyšší pohotovost......... Bojím se tudíž, že ty kecy už nevydržím a předčasně to vypnu. Až hodně pozdě se trochu toho humoru objeví, ale je to jen z nouze ctnost. Je to jen další podprůměrný příběh. CITÁT - Na začátku jsi měl šest vycvičených žraloků........(23.6.2013)

 • MM_Ramone
  *

  Filmov o hrôzostrašných krvilačných žralokoch som videl nespočet. Niektoré boli výborné (Spielbergove "Čeľuste"), niektoré hodne podarené (austrálsky "Útes smrti"), zopár priemerných (už nie Spielbergove "Čeľuste 2") a mnohé balancovali na hrane odpadu (na tie som už radšej zabudol). Avšak ešte stále ma táto téma baví. Mám pre žralokov ľudožrútov slabosť. Takže som si pozrel i americký snímok "Modrý démon". V rámci žraločích horrorov to jednoznačne radím ku velice mizerným titulom. Je to brak balancujúci na hrane odpadu. Dúfam, že naň rýchlo zabudnem. *(14.5.2017)

 • chaturga
  odpad!

  Takovej sajrajt všech nejhorších sajrajtů, kravin, nesmyslností, trapáren, parodií? Stupidních dialogů, stupidních herců.... A žralok? Spíš ploutev z papíru. Musel jsem si při sledování dát 8 piv, jinak bych musel rozbít televizi i DVD. Pokud se někdo bude dívat, dejte si tak 10 dvanáctek. Škoda, že nemůžu jít s hodnocením do mínusu. Dal bych mínus 5. Ikdyž ve srovnání s Královskou Kobrou je to kinohit. Autorovi bych dal maximálně přes držku, aby neotravoval normální lidi těmahle slátaninama.(12.12.2006)

 • Luqi
  *

  She Gods of Shark Reef (1958) bol asi prvým filmom s témou žraloky a odvtedy bolo natočených asi 30 ďalších filmov o žralokoch (z toho asi polovica po roku 2000). Spielbergove Čeľuste z 1975 bol asi jediný, čo sa fakt vydaril, zbytok priemer, podpriemer a braky najťažšieho kalibru, medzi ktoré patrí aj Modrý démon............. Fakt sa čudujem, že niekoho stále baví takéto filmy točiť a ešte viac tým, čo to sledujú a v neposlednom rade aj sám sebe že som to začal pozerať a vydržal viac ako hodinu...........(22.3.2010)