Odľahčenejšie ladený horor režiséra, scenáristu a producenta Daniela Grodnicka. Vedecké pokusy na žralokoch sa vymknú kontrole rozvádzajúcemu sa mladému páru Marly (Dedee Pfeifferová) a Nathana (Randall Batinkoff), pracujúcim pre liliputánského Van Allena (Danny Woodburn). Tesne predtým, ako má projekt Modrý démon zaštítiť pološialený vlastenecký generál Remora (Jeff Fahey), totiž niekto zákerne vypustí šiestich bielych žralokov, schopných žiť v slanej aj sladkej vode, do voľnej prírody. (tron)

Godhaj

,,Připadám si jako postava z Kafkova románu.“ ,,Pozor na jazyk, pane!“ Tak trochu parodický pohled na žraločí horor sliboval zajímavou zábavu, ale opět se to nepodařilo. Některé postavy, jako generál či liliput vedoucí měly legrační hlášky a i herci je krásně přehrávali, ale zbytek se opět topí v nudě. Příběh nestojí ani za zmínku, jedná se o typické klišé. Žraloci se vůbec nepovedli, mají divné ohnuté zuby dopředu, takže vypadají jako nemocní. Prostě další nudný žraločí pseudohoror. ()

Cortesz odpad!

Tohle byl asi špatnej vtip. Něco tak tupýho sem dlouho neviděl. Herci otřesní, řežie odporná a ti žraloci...no co to mělo bejt ? Herci,řežisér a všichni ostatní by zasloužili aby je ti žraloci sežrali ještě předtím než ten film vůbec vypustili do světa. ()

djbarrel

Další v pořadí v poměrně dlouhém zástupu žraločích filmů a i on se přidává na stranu drtivé většiny, která za mnoho nestála. Žralok nevypadal jako Velký bílý i když se nám to snažili namluvit - dokonce ani zuby neodpovídali. Nebo nedej bože útoky a žraločí útočná formace byla vskutku "zážitkem" . A to raději pomíjím takové věci, jako když chlap spadne z mola, dopadne asi metr od něj, ale "doplavat" ten kousek trvá asi 3 rádobydramatické minuty. A když jsem se doslechl, že žralok nese atomovku, řekl jsem si budiž - to jsem ovšem nevěděl, že ji nosí jako pejsek v tlamě. Připočtemeli podivné herce a jejich výkony, neskutečně ubohou animaci žraloků (nebo o co se to animátoři pokoušeli) dostaneme odpad. Nicméně filmy se žraloky mám rád a tak jednu usmolenou hvězdičku filmu dávám. 11 % ()

srdce78 odpad!

viděla jsem již mnoho podobných odpadu!ale tenhle zatím všechny překonal..občas jsem měla pocit,že to točily děti ze základky nebo že si tvůrci dělaj legraci a je to parodie...neuvěřitelná srač*a!!!kdyby šlo dát něco míň než odpad - naváhám ani vteřinu... ()

Timy68

Musí se nechat, že občas jim ty lekačky vyšly. Mě bylo divný, že v novinách psali 'komedie' a tady je napsaný 'thriller, akční, horor'. Ale v novinách měli krutou pravdu. Víc se to podobá komedii... 10% ()

Bendus

Možná by to chtělo upravit popis žánru, chybí tam komedie. Potom by proto mohlo být větší pochopení. Přece v normálním filmu nebude mít někdo za šéfa hobita :) ()

ala777

Jednu hvězdičku dávám za scénu, kdy hrdinka zneškodní zlého generála perfektně vrženým záchranným kruhem. Nutno vidět na vlastní oči:). ()