Doodlebug

Krátkometrážní / Fantasy / Mysteriózní
Velká Británie, 1997, 3 min

Krátky 3 minútový film o chlapíkovi, ktorý sa topánkou pokúša zabiť svoju vlastnú zmenšeninu... (ethos)

drexik

Těžko hodnotit snímek, který nemá ani tři minuty. Zajímavé to bylo, nejvíce asi ponurá hudba (krom pointy). ()

Motinski

Na to že ide o kraťas, tak má atmosféru, zvrat aj istú jedinečnosť. Cítiť že netočil rutinér no robiť z toho niečo špeciálne asi nie je na mieste. Doodlebug je dobrý ale nie výnimočný. ()

Honzíno

Originální (nápad spojit dvě věčná sci-fi témata přes lidský strach), leč lehce předvídatelné. Jednoduše: ukázaný potenciál. ()

Sfinkter

Žádná ohromně skličující atmosféra na mě nedopadla, ale Nolanova režijní prvotina je skvěle vypointovaná. Nevím zda je toto dílko o strachu, ale určitě je o lidské nedokonalosti, která nám umožňuje zahubit sebe sama. ()

DaUr

Působivé. Tři minuty uběhly jako jedna. Stát to mohlo tak dvacet dolarů, ale už tehdy bylo vidět, že Nolan má talent. ()

Yesqward

Nolanov začiatok je prekvapivo dobrý. Príbeh má svoju pointu, ako každý jeden jeho príbeh, preto je Nolan môj vzor. 80% ()

ywo666

Čo ja viem. hodnotiť krátkometrážny amatérsky film? Ale budiž. Na dĺžku stopáže a podmienky s akými to robili celkom dobré. Nolan je Nolan. ()

BoncheR

Nenachádzam tu síce žiadnu spojitosť s Počiatkom, no ako film je to... zaujímavé. Teda prinajmenšom veľmi osobitné. Ale každý nejako začínal, takže sa Nolan ta toto vôbec nemusí hanbiť. Ale tá pointa... mi akosi unikla (?) ()

Mispu

Natočit 3minutový film, který je chytřejší a kvalitnější než většina celovečeráků, dokáže asi jenom Mr. Nolan. ()