Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Robert Morley zanedbává svou ženu Ginu Lollobrigidu, a to je skvělá příležitost pro roztouženého souseda Aleca Guinnesse!

Aby se pomstila manželovi Henrimu (Robert Morley), že jí zanedbává a dává raději přednost historické architektuře, souhlasí krásná Marcelle (Gina Lollobrigida) s pozváním na večeři od souseda Benedicta Bonifáce (Alec Guinness). Bonifácova panovačná žena Angelique (Peggy Mount) zrovna odjela na noc za churavou sestrou, Henri kamsi na inspekci vodovodů, a Benedict se tak nehodlá spokojit jen s dvořením u stolu, zná totiž skvělé místo, kde budou moci v načatém večeru nerušeně pokračovat. Paradiso má pověst hotelu, kde se málo ptají, ale vždy je tu alespoň jeden volný pokoj k mání. Dnes v noci je ovšem v Paradiso pokojů zásadní nedostatek, na čemž nese vinu i známý architekt zkoumající tu místní vodovodní řád! (dopitak)

(více)

Recenze (2)

dopitak 

všechny recenze uživatele

Divadelní předloha je z toho hodně cítit (hrálo se prý na Broadwai), příliš se tu křičí a běhá, vtipu se nedostává. Dvě scény a tři obrazy, několik záměn a mnoho náhod, situační groteska víc než komedie. Lollobrigida stále ještě pěkná, Guinness na svou postavu moc starý. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Jeden z tych filmov, kvoli ktorym Gina Lollobrigida uz stracala dych, v 70s vyhsla uplne. Pozeral som to len kvoli nej, moc sa nepredviedla : 30 % ()

Reklama

Galerie (27)

Reklama

Reklama