poster

A Very Cool Christmas (TV film)

 • Slovensko

  Super Vianoce

Komedie / Rodinný

Kanada, 2004, 90 min

 • freddy
  **

  Pozoruhodný vánoční film o dívce, která si připadá sobecká, a tak nažene Santu z obchoďáku do fitka, do salónu a potom mu koupí super ohoz. Děj je velmi triviální, ale o to zajímavější. Místy jsem nevěřil vlastním očím, ale koukat se na to určitě dalo. Já tedy nevím, jak ostatní, ale mne tahle vánoční blbůstka docela i pobavila. Ale přesto oproti jiným vánočním filmům je to minimálně o stupeň slabší. Dalo by se říci, že je to jakási vánoční komedie spíše pro teenagery, ale může pobavit i dospělé, pokud u toho vypnete mozek a nepřemýšlíte. To se to pak dá skouknout v pohodě. Takže výsledkem jsou dvě hvězdičky, protože jsem viděl už i horší filmy, a tohle má alespoň zajímavý nápad...(28.12.2007)

 • twerp
  odpad!

  Absolútna vianočná kravina o povrchnej slečne, ktorá stretne Santa Clausa a pomôže mu s roznášaním darčekov. Samozrejme časom príde na to, že dôležitejšie sú aj iné veci ako šaty a zľavy v obchode... Dosť dlho mi trvalo, kým som uveril, že film je z Kanady a nie z Ameriky. Pôvodne som mu chcel dať jednu hviezdičku, treba však uznať, že má niečo do seba, niečo tak strašne hlúpe a naivné, že by si také zlé hodnotenie nezaslúžil.(27.12.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace