Torrente, bývalý policista, je zpět a v ještě lepší formě než dřív! Tentokrát zaujme roli bodyguarda a vypořádá se s ní po svém. Torrente sice ničím nepřipomíná klasické hrdiny, o to zábavnější však jeho počínání je! V komedii plné drsného humoru a vtipných hlášek, která nešetří nikoho. (oficiální text distributora)

kubilov

José Louis Torrente se vrací ve velkém stylu, i když... možná až v moc velkém. Vím, že je to takové patetické, ale dříve, když byl Torrente filmem s minimálním rozpočtem, tak mi seděl tak nějak víc. Nejde o to, že by mě nebavil pohled na Fernanda Torrese, Ikera Casillase nebo Sergia Ramose, ale smál jsem se daleko méně než u předchozích dvou dílů. S tím souvisí i to, že u sebe Bouřlivák má menší retardy, takže nejsou tolik vtipní, přesto se zde spousta povedených fórů najde. iPuta Barça! ()

DonBraso

Rovnou na rovinu byl jsem trochu zděšen,protože jeho čtvrté pokračování bylo dechberoucí a doopravdy jsem se smál.Bohužel o tomhle díle je to jak jak nebe a dudy a to skoro doslova.Přišlo mi to jako hrozný patvar s pár kecema a nějakou scénkou do výplně,film byl poskládan jak špatný puzzle.Už si přesně nepamatuju jestli u 4ky byl dabing či ne,tady to vcelku šlo,ale prostě kvalita byla tatam.Jak jinak už Segura ví prostě jak si udělat radost a dát si tam pár postav a Oliver Stona jsem tam tedy doopravdy nečekal.Ikdyž jsou tam blbě zapojený,ale aspoň tam jsou viz Torres,Casillas...Já jedu od zhora dolů,tak čekám,že dvojka bude aspoň solidní průměr a Torrente ukáže zase svoje upocený celý tělo,střih voodoo clanu a pár pořádných keců do placu a hodně si užít s ženskýma.Tady fakt dobrý scénky Bush a zasunutí do ležicí spící ženský,ale jinak nuda,promiň mi. ()

Stingray odpad!

Tak teď mám řradost,že u nás není tolik peněz! Nějak takhle by asi vypadala Dagmara a Kameňáky! Kde se v tom proboha vzal Oliver Stone? Už mu volal Troška?A co na to Jan Tleskač? ()