poster

Hloupá ruka zákona

 • Česko

  Torrente 3 - Ochránce

 • Španělsko

  Torrente 3: El protector

Komedie / Krimi

Španělsko, 2005, 93 min

 • kkarx
  ***

  Tak je to tady, 3 díl, sportovec Torrente je chudák vyhublej na kost až mi ho bylo líto! :-D Na jednu stranu několik nejlepších scén z celé série (hned ta úvodní v letadle mě skoro odepsala :D) - na druhou spousty vaty okolo. A já nevím jak hodnotit, protože kvalita po celý film křečovitě kolísá sem-tam.(26.5.2013)

 • dobytek
  *****

  Konečně se mi podařilo sehnat Torrenteho 3 a musim hned na úvod napsat, že Santiago Segura, kterej to má celý na svědomí (režie, scénář i hlavní role), je prostě borec. Humor ve filmu je přesně podle mýho gusta - takovej správně brutální, někdy černej a někdy taky dost nechutnej, ale je mi jasný, že tady na čsfd to většina lidí moc neocení. Jestli se vám libily přechozí díly, bude se vám líbit i tohle. Jestli se vám nelíbily, tak se na to nedívejte, protože je to v podstatě ve stejnym stylu. Jestli to mam nějak porovnat, tak bych řek, že tohle je o trošku horší, než 1. díl a zároveň o hodně lepší, než 2. díl. Tady je hlavně znát vyšší rozpočet, takže jsou tu i nějaký akčnější scény (honička podobná tý z Mizerů 2, ovšem tady je všechno opravdový, žádný počítačový triky...), dál si tady malou roli střihnul taky Oliver Stone, ve filmu se mihne i několik slavnejch fotbalistů (např. Fernando Torres nebo Iker Casillas) a Torrenteho nejoblíbenější zpěvák - El Fary. A ve kterym jinym filmu můžete vidět, jak Bushovi spadne na hlavu strop? Nevim, co k tomu dodat. Pro mě to je jasnejch 5 hvězdiček. update: Jinak na HBO to dávaj s takovym divnym dabingem. Ten se fakt moc nepoved. Škoda, třeba první díl byl nadabovanej asi 100× líp.(3.4.2007)

 • Shit
  ****

  José Louis Bouřlivák potřetí a pořád stejný prase a dobytek jako obvykle, ovšem jeho morální kvality trošku vzrostly a mírně se z mínusu přiblížil k nule oproti prvnímu dílu, kdy mu nebylo nic svatý, tentokrát se jen párkrát neudrží a ojede spící feťačku, ale na to jsme u Josého už zvyklý a nemůžeme se na něho kvůli tomu zlobit(14.11.2009)

 • viperblade
  ***

  První ani druhý díl jsem neviděl, ale už z tohohle se dá poznat, o čem to zhruba je. Že to je ujetost nejhrubšího zrna, to už zde napsali ostatní, já jen dodám, že některé fóry byly téměř geniální (letadlo, Bůh, konec s Bushem) ale u některých jsem se mohl ukousat nudou. Takže, když jsem se místy bavil a místy nudil, je jasné, že průměrné hodnocení je v mém případě jasná volba. Nicméně si možná seženu první dva díly… uvidíme, kdy dostanu zase chuť na trochu ujetější zábavu…(4.8.2010)

 • Malarkey
  ****

  Konečně jsem viděl bouřlivákův třetí díl a mám z toho hroznou radost. Pravda, od prvního dílu se ledasco změnilo, ale podstata je jasná. Bouřlivák je úchylák, nesmírnej. Hrozně mě na filmu například mrzel fakt, že se Bouřlivák vydal do náručí velikášství a už třetí díl není tak mohutně temnej plnej propocený atmosféry. Bouřlivák už je v tomhle filmu vlastně vcelku fajn chlap, kterej akorát nadává kudy chodí. Pořád to ale dělá nesmírně stylově a třetí díl skutečně ukázal, že se vyplatilo na tohodle chlápka počkat. Hloupá ruka zákona už je totiž opravdový regulerní akční film s velkou porcí komedie. Tak akční, že Vám kolikrát z té akce vypadnou oči. Santiago Segura z Bouřliváka dokázal udělat zapamatování hodnou postavu a zajímalo by mě, jak na ní vzpomínají v rodném Španělsku. Já si například pamatuju, že když vyšel tenhle díl, objevila se na internetu například i počítačová hra. Bouřlivákův pot byl cítit prostě všude a jeho láska k fotbalu se tady taky nevytratila. Dokonce do filmu dodal takových filmových jmen, že se člověk až diví, jak je do filmu vůbec dokázal narvat. Udělal to ve velkém a i když je to trošku jiné a chybí tomu tuny potu, pořád to baví, a to je hlavní...jinak co se týče dabingu, mrzí mě, že se toho nechytli ti samí dabéři, co u jedničky. Tam to totiž bylo geniální a poslouchat, jak Bouřlivákovi řikaj Torrente mi nedokázalo přejít přes mozek.(25.12.2010)

 • - Na závěr filmu je Torrente (Santiago Segura) pověřen ochranou v americkém Kapitolu. Nicméně následuje záběr, kdy je prezident Bush (Lee Lorentz) zavalen v Oválné pracovně, ta se však nachází v západním křídle Bílého domu a ne v Kapitolu, který je sídlem Kongresu. (KM Phoenix)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace