Úspěšný spisovatel vědecko-fantastické literatury David Norton (Timothy Hutton) je pozván na ostrov Mallorca, aby zde promluvil o svých knihách a své práci. Má to být pracovní dovolená, ale vše se zvrtne, když jeho snoubenka nečekaně spáchá sebevraždu. Bez zřejmého důvodu, bez vysvětlení. Tím ovšem Davidův pobyt na Mallorce nekončí. Proti své vůli je zapleten do podivných událostí, řízených jakýmsi panem Kovakem, vědcem a zároveň Davidovým největším a nejšílenějším obdivovatelem, který implantoval několika lidem do těla čip, jenž je dokáže přinutit k sebevraždě, kdykoliv si Kovak vzpomene. Kovak dává Davidovi jasně najevo, že jedině on ho může zastavit. (oficiální text distributora)

carodejb

Na technothrillery sa neviem hnevať. Takže som túto... vec v pohode zvládol. Ale k záveru tomu vážne došla šťava a začalo to byť nepríjemne samoúčelné (a absurdné) a ani metamotív spisovateľa, cez ktorý to všetko zdôvodňovali ("Nastražil som to tak, aby ste o tom mohli písať!" - ouuuu...takže je to najnudnejší vražedný LARP na svete?) to nezachránil. Absolútny thrillerový priemer. ()

spawnxp

Nepravděpodobnost děje je opravdu ale opravdu vysoká... Ale filmek má pěknou "španělskou" atmosféru, slušný herce - prostě na jedno zkouknutí neurazí ()

DJMaroko

Tento film by si jistě zasloužil více pozornosti. Pro milovníky Sci-Fi to asi moc není, ale námět není vůbec špatný. I když to vypadá, že je ve filmu spousta náhod nakonec vše dává jasný smysl. Není to na úplně čisté 4*, ale trojku si tento film určitě nezaslouží. ()

andy60

Po první polovině to vypadalo na jasné tři hvězdičky, ale ta druhá to poslala do nižších sfér. Buď mi to moc nepálilo, nebo bylo fe filmu spousta nelogičností. Co jsem ocenil, byly hezké záběry ostrova Mallorca. ()