Wasabi

• Francie Wasabi (více)

Hubert je policista se zlatým srdcem a ocelovými pěstmi. Právě těmi jedné noci inzultuje v nočním klubu nevychovaného výrostka. Vše by bylo v pořádku, kdyby ale nešlo o synáčka Hubertova nejvyššího šéfa. Incident je třeba zamést pod stůl, a proto je mu doporučena delší dovolená. Při svém posledním volnu před dvaceti lety se Hubert setkal s Japonkou Miako, svou životní láskou. Tenkrát se poprvé a naposledy cítil šťastný. Jako lidská bytost, ne jen jako policista. Miako jej ale záhy záhadně opustila. I proto bere nyní dovolenou jako šanci vnímat svět kolem sebe jinak. A brzy zazvoní telefon až z dalekého Japonska. Právní zástupce ho informuje, že Miako před několika dny zemřela. Než odešla, sepsala závěť. Odkázala mu svůj nejcennější majetek. Něco velmi speciálního. Je to víc než dědictví, víc než dar a také víc než obrovský problém... (TV Prima)

Job29

Po dlouhé době jsem si konečně užil film se spoustou akce a humoru. Doporučuji všem. Reno jako vždy okouzlil. Zápletka dobrá a celkový dojem z filmu odpovídá mému hodnocení. Na to že je to už poměrně starší film stojí za shlédnutí. Palec nahoru ()

+sfinx+

Někdo si vybaví Leona, já zase 96 hodin. A Wasabi (i přes to, jaké hodnocení zde má) z tohoto souboje vychází jako vítěz. Jednoduše proto, že zábavné pojetí je zkrátka lepší než akční thriller. Teď mi všechny ty poučky o mobilu, technická udělátka a to rádobyrealistické pojetí připadá jako hloupost a zbytečnost. Jde to přece udělat i tak krásně a s nadhledem.. ()

andydufrsn

Skvělá komedie stojící na osvědčeném scénáři – velkej, silnej,rozhodnej a s ním malej, totální tydýt, a tradičně skvělej Jean Reno ve své tradiční roli - ostrýho chlápka s velkým srdcem. Mimochodem za pěsťovky, jaký tady Reno rozdává, by se nemusel stydět ani Rocky ()

neo_ap

Tento film si mě neskutečně získal. Za prvé mám rád Jeana Rena (jako herce). On je téměř vždy zárukou kvality. Zde opět hraje skvěle - sám sebe. Drsný, neústupný, přitom milující, a starostlivý… Není nic, co bych mu zde vytkl. A za druhé: Mám slabost pro Japonky, a japonsko jako takové. A Ryoko - je zde úchvatná… Snímek na mne působí jako lehká, oddychová komedie. Kde se násilí střídá se ztřeštěnostmi. Lehký náznak japonské kultury dokresluje pohodovou atmosféru, a určitou romantiku. Momo tomu dává humor, Yumi krásu, a Hubert dokonalost. To vše je podkresleno skvělou hudbou. Tento film mohu vidět stále dokola, a dokola, … a, dokola. Můj oblíbený. – 100/100. ()

dedavena

Policejni komisař Hubert to něma lechke, bo se něumi udržeť a rozdava rany kdě přidě. Sofija ma mocka chyb, něumi vařiť, ale pravi, že umi milovať. Hubert Fšak musi do Tokija. Tu se dozvida, že ma ceru. Gdyby to byl vjeděl, převratil by zeměgulu. Taka FrJap komedyja s nětypicku srandovňu rolu pro Renika. ()

PowPow

Na komedii to není dost vtipné, na akční film zase příliš vesele laděné. Nepropracovaný děj by stačil utáhnout tak hodinu, ve výsledných 90 minutách to ale má obrovské množství hluchých míst. Jean Reno je sice frajer jako obvykle, ale ta holka byla neuvěřitelně otravná. A Muller vypadal, jako by utekl z ústavu. Škoda - originální francouzsko-japonská kombinace slibovala peprnou podívanou, ale Bessonovo wasabi je jaksi bez chuti. ()

Villan

Ja som sa teda pobavil a parádne. Mňa to bavilo. Bolo to ostré ako to Wasabi a malo to spád. Ani trochu som sa nenudil. A ak má to celú stopáž baví, neváham a dávam plný počet. ()

agamazx

Jean Reno zase exceluje v jeho hereckych vykonoch, pribeh je putavy a zaujimavy, a ma nejaku mysteriozitu. Muller pridava komediu, plus lokalita a atmosfera retro Tokya, hlavne arkad je velmi slusne zakomponovana. Hudba tiez briliantne sedi do deja a akcie, dokaz aka je hudba dolezita. 5* ()

dungous

Na čisté 4* to sice není, uznávám. Je to ale srdcovka, u scény s ochutnávkou wasabi jsem málem umřel smíchy. ()

andy60

I když se film snaží působit humorně, málokdy to vyjde na 100%. Scénář také není z nejzajímavějších a navíc ta mladá Japonka byla celkem otravná. ()

Mac._

Stokrát viděný příběh novopečeného tatínka postaveného před hotovou věc, v podání Rena dostává švih a baví. Ten chlap je dobrej a ta potřeštěná holka je také výborná. Málokdy dávám tomuhle typu filmů čtvrtou hvězdu, ale tady to všechno funguje. ()

K1K0

wasabi ostrá komedia ako samotné wasabi, vtipný a hlavne zaujímavý thriller je sa naozaj na čom zasmiať ()