poster

Wasabi

 • Francie

  Wasabi - La petite moutarde qui monte au nez

 • Francie

  Wasabi

 • Slovensko

  Wasabi

Akční / Drama / Komedie / Thriller

Francie / Japonsko, 2001, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slartibarkfast
  ***

  Tak trochu bláznivá komedie, ale dívat se na to dá. Jean Reno, kterého mám rád pro jeho dramatické role, je tu tentokráte jako drsný agent, kterého bohužel vložili přímo doprostřed Francouzského filmového cirkusu. Inu.. myslím, že i 60% je moc, ale jak říkám: Dívat se na to dá a sem tam se člověk i zasměje.(30.11.2009)

 • B!shop
  ***

  Tenhle film je v podstate slozenej ze dvou casti, ktery se ve filmu ruzne stridaj. V jedny casti je Reno totalne krutej policajt, kterej kazdyho okamzite zastreli nebo zboucha a vypada pri tom nehorazne cool. Navic, to, jak kazdej po zasahu prehnane daleko odleti, je fakt vyborny. Hlavne uvodni vycisteni banky nezapomenu. Pak tu je druha cast a to seznamovani Rena s japonskou holkou, kde je trochu komedie a trochu hrani na city. Ta mala japonka je spravne silena, ale po case uz leze na nervy a vtipu tu tolik neni. Kdyby byl celej film slozenej z Rena, jak de do ruznejch akci, bylo by to jasnejch 5*, ale jelikoz tu jsou i casti s japonkou, kterejm je navic venovano vic prostoru, muzu dat jen lepsi 3* a to v podstate jen diky Renovi, kterej sice neumi moc vyrazu, ale roli perfektne zvlad.(12.9.2006)

 • Mr.Floyd
  ***

  Francúzsky akčný film, typicky francúzky natočený s použitím schémy typickej pre ....schválne uhádnite pre aké akčné filmy :) Ale teraz vážne, Reno je fajn, Japonsko je fajn (aj keď musím uznať, že s prechodom do modernej doby sa stáva čoraz šibnutejšou krajinou) a celý tento film je fajn, zaujme, pobaví, ale druhý krát si ho už asi nepozriete.(13.4.2008)

 • Fr
  ***

  Muž, který by neublížil mouše,….ale lidi nejsou mouchy! J.Reno v roli policajta, jakého chceme vidět. A když ji někomu napálí pěstí, nejenže to bolí, ale je to i legrace. PŘÍBĚH:*** normální francouzská komedie, ještě z časů, kdy L.Besson alespoň za něco stál. Zápletka nijak originální, ale nuda to není. Občas to vypadne z tempa, ale hlavně i občas pobaví. A vše je podtrženo nekonvečními vyšetřovacími metodami J.Reno./ HUMOR:*** jsou okamžiky, které pobaví a potěší zároveň. Není jich víc než obvykle, ale s tím nic nenaděláte./ AKCE:*** když se dostane ke slovu, je to francouzský standart./ NAPĚTÍ:** stále se bavíme o komedii, takže napnutí budete hlavně v očekávání, komu dalšímu Reno rozbije hubu.(10.2.2008)

 • Redswif
  ****

  Akční komedie, která je stejně ostrá jako japonský křen "wasabi". Jean Reno prokázal, že dokáže zahrát vše a přesto si zachovat kamenou tvář ;-) Tvrdý a nekopromisní policajt, zjistí o své minulosti nějakou novinku, že má dceru. Tak jede do Japonska, aby se o ní postaral. To však nebude tak jednoduché. Důležitá je akční stránka a ta komedie, která vzniká dcery a jejího otce(ta ovšem neví že je to její otec). Nečekejte víc a relaxujte(16.3.2008)

 • - Ve filmu je řečeno, že Hubert (Jean Reno) měří 193 cm a váží 90 kg. Váha se s vahou představitele shoduje, avšak do výšky hercovi chybí 6 cm.

 • - Ve scéně, kdy Hubert (Jean Reno) vyjde od právníka na ulici, je možné všimnout si, že jeho společník Momo (Michel Muller), který na něj čeká, je připoután bezpečnostními pásy. Hned v dalším záběru je ale odpoutaný. (MartinM)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 22. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace