Série(6) / Epizody(156)

Pingu je malý roztomilý tučňák - nezbeda, který si pořád jen hraje. Žije v království věčného sněhu a ledu, kde na něj čekají mnohá dobrodružství. (oficiální text distributora)

Bukk

Há úplně náhodou jsem dneska zapla Déčko, protože tohle prostě občas dělám a co nevidím, Pingu! Já na to úplně zapomněla, tohle byl jeden z nejzábavnějších večerníčků své/částečně mé doby a teď mám takovou radost, jakou slova těžko vyjadřují. Boží, musím si "čeknout" program, kdy přesně to vysílají, protože tohle si nenechám jen tak ujít. ()

TomasKotlant

Ňuuuk ňuuuk... Nejpitomější tučňáci co jsem kdy viděl. Naprosto nezábavné a poněkud trapné. Aspoň ta animace je docela dobrá. ()

jasanka

Tak tohle byla bomba, krásně ulítlé. Když se řekne Pingu, tak se mi hned vybaví epizoda se stavěním záchodu. ()

bery71

Seriál na kterém jsem vyrostl. A dokonce i když na něj kouká má sestra musím se připojit. Není na něm nic škodlivého a navíc je to zábavné a chytré. Plus hezká animace a zvukové efekty. U mě není co řešit. ()

bagetka007

Tak to je jedna z nejodpornějších věcí (nejen na poli tvorby pro děti), kterou jsem kdy zhlédla. Možná tak pro děti do dvou let maximálně. ()

Jakubik

Sice trochu ukřičená záležitost ale jako dítě jsem to měl rád kvůli tomu, že to hezky vypadalo a bylo to legrační. Nyní se na to koukám sice trochu jinak, ale o to víc mě to možná baví. Koukáme na to kvůli prckovi, kterému se to taky líbí ale my jako dospěláci v tom vidíme i něco navíc. Opravdu se dá říci, že s jedná o zábavu pro děti a dospělí. Super animace a ty vlezlí zvuky to k tomu prostě patří… ()

Scraffy

Aj bez slov sa dá robiť zábava. Ukázali nám to už mnohý komici a ukazuje to aj tento tučniak, ktorý je veľmi milý a zábavný a to už len na pohľad. ()

IvonaK

Tento seriál totálně zbožňovala moje babička. Vždycky jsem ji to musela pouštět na videokazetě když jsem byla malá. Já si ovšem frčela na jiných pohádkách. ()