Cesta do Paříže (TV film)

Rodinný / Krátkometrážní

Česko, 1997, 20 min

"Toho znám !! Mám ho ve svém muzeu.. To je generál de Gaulle !!" ;)(10.9.2016)

Jj, to bylo ze života;)) úplně si to dovedu představit - vyběhnu v noční košili z přívěsu na záchod do lesíka, dveře zabouchne vítr, rodinka si myslí že je komplet a frčí dál - zůstanu na silnici v košili s rołičkou hajzl papíru a baterkou, a zrovna v tu dobu na stejném místě uteče z blázince pošahaná ženská v noční košili - to vše ve Francii, když neumím francouzsky ani slovo. 5* za nápad, provedení už bylo horší.(2.11.2012)

Jedna z nejlepších bakalářských povídek vůbec. Parádní představení herců včetně krásné francouzštiny, jejíž překlad běží v titulcích. Freimanovou zapomenou Navrátil se synem na cestě do Paříže někde v lesích, shoda náhod ji pak přivede do blázince, kde si vše musí "vyříkat" s doktorem Soukupem. Zábavná, poučná a dobře natočená povídka. Hudba: Zdeněk Procházka, Milan Dvořák, František Živný, Miloš Holeček & Štěpán Koníček.(4.11.2012)

Vůbec jsem netušila, že se tu dá tohle podařené dílko hodnotit. Úsměvná, výborně zahraná záležitost.(5.5.2010)