Spider-Plant Man

(TV film)

Krátka paródia na film Spider-man. Nový superhrdina Spider-plant (Rowan Atkinson) najprv zachráni krásnu ženu do ktorej sa okamžite zamiluje. To však využije Batman, ktorý žiarli na slávu nového Superhrdinu. Ale nakoniec všetko dobre dopadne. (ethos)

TetherSaw odpad!

Smysl těchto filmů opravdu v životě nepochopím pokud byl úmysl pobavit-nepovedlo se, řekl bych ,že tohle není parodie to je trapná parodie parodie, navíc nebyl zrovna levný-mrhání časem štábu a penězi a to nejhorší-mrhání časem diváka (navíc jsem si zkazil náladu :P) ()

greymon

I když je to krátkometrážní akční komedie líbilo se mi to víc, než Spider-Man. Neuvěřitelně jsem se zasmál a pobavil. Sice efekty trochu vázli, ale na krátký film skvělé. Není možné, aby Rowan Atkinson zklamal humorem, protože i kdyby se nesnažil tak by byl i k popukání. :) :) :) :) :) :) ()

MartinTerran

Docela laciná parodie nejen na Spider-mana, ale docela to vystihuje jak jsou tyto filmy nereálné. Hraje tu pár známých herců a najde se zde pár povedených vtipů, toť vše. Hodnocení: 50/100. ()

Filipes

To bylo něco. Už ten oblek a ten nápad:D A když jsem viděl svoje oblíbence Nicka Frosta, Simona Pegga a veleúžasného Atkinsona bylo to jasný. Prostě úúlet. Tihle tři by se měli spojit a udělat nějakej pořádnej masakrovej celovečerák. ENGLAND FOREVER. ()

Memesis

Dost lidi tu rika, ze to bylo hrozny, ale me se to libilo. Pobavilo me to natolik, ze sem si to pak pustil jeste dvakrat. Za me 79,3% a doporuceni. ()

james11

Když to porovnám s parodií Jacka Blacka, tak tato je trochu míň vtipná a je na ní znát, že do toho nebylo investováno zas až tolik. Přesto celkem slušná porodie. 70% ()