poster

Lži a zrada (TV film)

 • Kanada

  Lies and Deception

 • Slovensko

  Lži a podvod

 • Slovensko

  Zrada a lži

Thriller / Drama / Mysteriózní

Kanada / USA, 2005, 80 min

Režie:

Louis Bélanger

Hudba:

James Gelfand

Producenti:

Jean Bureau

Střih:

Yves Langlois

Scénografie:

André Chamberland
(další profese)
 • Pepinec
  *

  Možná bych měl být rozezlen, tahle kanadská hříčka mi totiž ukradla scénář, kterým jsem coby prvotinou chtěl nastartovat hvězdnou kariéru. Jenže to mi bylo osm... Takže všechno v pořádku, napíšu si scénář nový. A postavu soukromého detektiva nechám alespoň zaskórovat, aby v příběhu vůbec k něčemu byla.(19.8.2011)

 • carl.oesch
  *

  Maedchen je skvělá, člověka napadne, kdy a kde se to dělí a rozhoduje na tu první a druhou ligu, pro mně je třeba tato herečka zajímavější třeba než Sharon Stone. Ale asi nebyla v pravou chvíli na pravém místě a tak hraje většinou ve filmech 2. kategorie - s vyjímkou jedné z cca 20 "hlavních rolí" v Twin Peaks.....Jenže tenhle film snad ani druhá kategorie není, nesmyslně vyšpekulovaný scénář, nepravděpodobné dějové zvraty, lehce předvídatelné sblížení hlavní hrdinky se soukromým očkem a nástin rádobykritického odsouzení hyenizmu lékařsko-farmaceutickém byznysu, to si nezaslouží ani ty dvě hvězdy. Nějak mně napadá, že Kanaďani ty filmy moc neuměj, v životě jsme neviděl jediný film, který by mně zaujal, nepočítám-li ovšem Bezva fintu, která se sice v Kanadě odhrává, má kanadskou kooprodukci - ale je to Belmondovka jako vyšitá. Takže jedna za Maedchen a víc ani ťuk.(22.1.2011)

 • tron
  **

  No tak si to predstavte. Päť rokov ste vdovou a zrazu vám do bytu vstúpi chlapík z kriminálky. „Našli sme mŕtveho muža. Zomrel dnes ráno. Všetko napovedá tomu, že sa jedná o vášho manžela.“ BUM! Čo teraz? Došlo k omylu? Alebo, ešte horšie, žili ste celé roky v klamstve? Hitchcock a jemu podobní by mali radosť. Určite by ale o tom nenakrútili takýto "štandardný" produkt televíznej pásovej tvorby. Možno keby súkromné očko hral starší herec a hrdinku veštkyňa z prológu...(9.4.2006)

 • Stegr
  ***

  50% - Na co člověk v noci nenarazí...(21.10.2009)

 • LiVentura
  **

  Ta kamera. :-(((20.10.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace