poster

Jak si pan Pinajs kupoval od kocoura sádlo (TV film)

Pohádka

Česko, 1996, 45 min

 • Andre3000
  ***

  Jednoduché, hezké, zábavné. Míra Donutilů in One Man Show.(24.5.2009)

 • Mylouch
  ****

  Čekání do úplňku, čekání do půlnoci. Krásné, poměrně střízlivé zpracování námětu drsné pohádkové školy o lstivých maximalizacích osobního prospěchu v otrle tržním prostředí."Tak se aspoň usměj, ať si nemyslím, že proti tomu, co se teď stane, něco máš." Herecký koncert dvou herců s fousatou Mici Žilkovou v chápavé režii. Snad jen zrychlené záběry bych si odpustil. "Sypal jsem ptáčkům..." Ladislav Simon není úplně ♫ dětský skladatel, natož v syntezátorovém oboru. Na televizní produkci 4*(17.6.2012)

 • otík
  ***

  Z počátku hodně divné pohádka, až si divák trošku zvykne, užije si Donutilova skvělého herectví a jeho touhy po penězích spojenou s úžasnou lidskou hloupostí. Průměr. Hudba: Ladislav Simon(28.7.2013)

 • triatlet
  **

  Herci se sice snaží, ale zpracování předlohy je spíš víc surrealistrické než vesele pohádkové.(8.5.2013)

 • Jezinka.Jezinka
  ***

  Kočky mají také jojo efekt, kocourek Zrcátko dokáže nabrat a shodit čarovné kočičí sádlo během pár dní a slézt tak hrobníkovi z lopaty. A čarodějnice se z lásky ke kočkám po dlouhé době umyje.(17.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace