poster

Zase bude fajn

 • USA

  Get Well Soon

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2001, 95 min

 • nash.
  ***

  Velmi netradiční romantická komedie balancující občas na hranici crazy, která však nejspíš tak trochu střílí mimo divácké skupiny. Pro většinové publikum bude příliš „nezávisle“ divná, pro menšinové vyznavače nezávislé tvorby zase příliš povrchní. Je však vystavěná na dobrém námětu, plná výborných nápadů, nečekaných zvratů, zábavně ztřeštěných situací i dialogů, na druhou stranu však příliš afektovaná a často zakopávající o zbytečné scény i protahované dialogy. Bobby je solidní zoufalec a sebevrah pronásledovaný navíc zábavně důslednou smůlou, vedlejší zápletka se psem Matthewa Brodericka je vtipnou odbočkou. Vincent Gallo není jako Bobby špatný, ale Courtney Cox ho ve většině scén přehrává a možná ji konečně začnu brát vážně. A docela dobře si dovedu představit povedený remake.(11.7.2011)

 • Pythonator
  ***

  Příjemný nezávislý romantický film. Sice tu není moc vyloženě vtipných scén, kde byste se popadali za břicho, ale zato je jich tu spousta úsměvných. Je to sice celé v nudnějším upovídaném tempu, ale zajímavě ujeté dějové zápletky drží film pohromadě. Situace jako když moderátor řekne v živém vysílaní svému hostovi, že by ji rád ojel a o několik dní později řekne do kamery, že mu ho ta děvka ani nevykouřila nebo stará ženská polehávající před svým domem jako bezdomovec v rámci tréninku přežití v případě krize nebo setkání se spolužákem během přepadení krámu nebo milenec Courteney Cox, který se o samotě oddává teplým tanečkům v úplém homooblečku s robertkem v ruce, to a mnohem víc dělá z filmu docela zajímavou nezapomenutelnou záležitost.(3.10.2014)

 • candy_daze
  **

  Jednou jsem jen tak přepínala programy a vyskočilo na mě tohle "dílko". Vlastně jsem na něj koukala jen kvůli tomu, jak byli všichni strašně uhození, což mi na tom filmu přišlo srandovní. Film plnej podivínů. Matka, co ze sebe dělá somračku před svým vlastním domem je jeden příklad za všechny. Příběh mi byl celkově úplně ukradenej. Bylo mi jedno, jestli ta love story skončí dobře nebo ne. Jediný, co mě ke konci vůbec zajímalo bylo to, jak dopadne pes Matthew Brodericka. A to asi není dobře, že?(5.5.2010)

 • MickeyStuma
  **

  Na romantickou komedii se mi zdá, že je vyprávění příběhu utahané a místy i velice uspávající. A tím pádem jsem tu moc humorných scén nezaznamenal. Scénář je dosti slabý. Chvíli se příběh veze na romantické lince, chvíli na dramatické, chvíli na depresivní, no zkrátka mi to připadalo, jako by si scénárista nemohl usmyslet, jakým žánrem se vydat. Námět originalitou neoplývá, ale to je u romantických příběhů už tak nějak normální. Ono co taky nového vymyslet. Kluk chce holku, ona jeho ne, on se jde kvůli ní znemožnit, ona poleví, a je ruka v rukávě. A tak se mi tento snímek jeví jen na jedno shlédnutí.(3.4.2014)

 • Bláža
  **

  Další potvrzení toho, že nezávislý film nerovná se kvalita. Komedie z prostředí showbussinesu kterou drží nad vodou jen Vincent Gallo. Film dojíždí na neuvěřitelně slabý scénář. Nejenom že chybí jakékoliv pointy k vtipům, ale proč ještě musí scénárista neustále zdůrazňovat některé pasáže, ve snaze udělat z nich zapamatováníhodné hlášky? Ukradenej pes Matthew Brodericka, Sex ve městě a Courtney Cox – to všechno víc jak třikrát za minutu. Tam kde je hluché místo, nasadí se nějaká finesa s formou (jumping cutu uprostřed statických obrazů si divák užije až až). Po skončení filmu mě napadlo jediné: Za co?(12.1.2006)