poster

Zase bude fajn

 • USA

  Get Well Soon

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2001, 95 min

Režie:

Justin McCarthy

Scénář:

Justin McCarthy

Hudba:

Ric Markmann

Střih:

David Leonard

Scénografie:

Stephen Beatrice

Kostýmy:

Jill Newell
(další profese)
 • MickeyStuma
  **

  Na romantickou komedii se mi zdá, že je vyprávění příběhu utahané a místy i velice uspávající. A tím pádem jsem tu moc humorných scén nezaznamenal. Scénář je dosti slabý. Chvíli se příběh veze na romantické lince, chvíli na dramatické, chvíli na depresivní, no zkrátka mi to připadalo, jako by si scénárista nemohl usmyslet, jakým žánrem se vydat. Námět originalitou neoplývá, ale to je u romantických příběhů už tak nějak normální. Ono co taky nového vymyslet. Kluk chce holku, ona jeho ne, on se jde kvůli ní znemožnit, ona poleví, a je ruka v rukávě. A tak se mi tento snímek jeví jen na jedno shlédnutí.(3.4.2014)

 • Hepy13
  *

  Film který je špatný snad ve všech směrech. Hodně nevydařený pokus o romantické drama, které má mít ještě k tomu údajně komediální prvky, jak jsem se později dozvěděl z popisu. Dokonce i Courtney Cox byla špatná a nesympatická. Taky jsem vůbec nepochopil jakej smysl měli ve filmu ty "dementi". Štvali mě všechny postavy, když k tomu ještě přiřadíme nudné dialogy, tak mi z toho vychází, že moc horších filmů jsem v životě neviděl.(2.5.2012)

 • Olík
  *

  Po zhlédnutí této „romantické komedie“ pevně doufám, že „Zase bude fajn“ :( Jediné co mne u tohoto filmu pobavilo, byl oficiální text distributora s přirovnáním k Farrellyovské klasice Něco na té Mary je. Get Well Soon je všechno jen ne rom-com, přičemž nejvíce připomíná skutečnou osobnost do hlavní role obsazeného hollywoodského podivína Vincenta Galla a na příkladu Curtney Cox opět potvrzuje, že jediný koho nesmrtelný sit-com Přátelé vystřelil mezi herecké hvězdy první velikosti je Jennifer Aniston.(10.8.2011)

 • Bláža
  **

  Další potvrzení toho, že nezávislý film nerovná se kvalita. Komedie z prostředí showbussinesu kterou drží nad vodou jen Vincent Gallo. Film dojíždí na neuvěřitelně slabý scénář. Nejenom že chybí jakékoliv pointy k vtipům, ale proč ještě musí scénárista neustále zdůrazňovat některé pasáže, ve snaze udělat z nich zapamatováníhodné hlášky? Ukradenej pes Matthew Brodericka, Sex ve městě a Courtney Cox – to všechno víc jak třikrát za minutu. Tam kde je hluché místo, nasadí se nějaká finesa s formou (jumping cutu uprostřed statických obrazů si divák užije až až). Po skončení filmu mě napadlo jediné: Za co?(12.1.2006)

 • Pythonator
  ***

  Příjemný nezávislý romantický film. Sice tu není moc vyloženě vtipných scén, kde byste se popadali za břicho, ale zato je jich tu spousta úsměvných. Je to sice celé v nudnějším upovídaném tempu, ale zajímavě ujeté dějové zápletky drží film pohromadě. Situace jako když moderátor řekne v živém vysílaní svému hostovi, že by ji rád ojel a o několik dní později řekne do kamery, že mu ho ta děvka ani nevykouřila nebo stará ženská polehávající před svým domem jako bezdomovec v rámci tréninku přežití v případě krize nebo setkání se spolužákem během přepadení krámu nebo milenec Courteney Cox, který se o samotě oddává teplým tanečkům v úplém homooblečku s robertkem v ruce, to a mnohem víc dělá z filmu docela zajímavou nezapomenutelnou záležitost.(3.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace