Pred mnohými rokmi sa Earl Hickey a jeho mladší brat Randy zúčastnili pobytu v detskom tábore Správna voľba. Earl tam podpálil stodolu, a tak boli obaja vylúčení. Lenže za jeho vyčíňanie teraz trpia deti jeho bývalej manželky Joy, ktoré kvôli priezvisku Hickey odmietajú do tábora Správna voľba prijať. Takže sa tam Earl vyberie, aby odčinil svoje zlé skutky z detstva a tým pádom aj vyškrtol stošesťdesiatyštvrtý bod zo svojho zoznamu. (MM_Ramone)

MM_Ramone

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. V poradí jedenásta epizóda z prvej série nesie názov "Barn Burner" (Kto podpálil stodolu). Pred mnohými rokmi sa Earl Hickey a jeho mladší brat Randy zúčastnili pobytu v detskom tábore Správna voľba. Earl tam podpálil stodolu, a tak boli obaja vylúčení. Lenže za jeho vyčínanie teraz trpia deti jeho bývalej manželky Joy, ktoré kvôli priezvisku Hickey odmietajú do tábora Správna voľba prijať. Takže sa tam Earl vyberie, aby odčinil svoje zlé skutky z detstva a tým pádom aj vyškrtol stošesťdesiaty štvrtý bod zo svojho zoznamu. Tam sa však odhalí pravda, že stodolu podpálil Randy. **** ()