poster

Nightwish: End of Innocence

Dokumentární / Hudební / Životopisný

Finsko, 2003, 200 min

Komentáře uživatelů k filmu (9)

 • svik
  *****

  Hodnotím 1a....Tento dokument sem viděl, ale bohužel bez titulků a tak jsem se mohl pokochat tvářemy úžasných zpěváků a skvělých hudebníků. Nightwish je jedna z nejlepších skupin moderní doby a můj názor na jejich hudbu se nezmění i přes to že by se stali komerční grupou.(1.6.2006)

 • blackrain
  *****

  Nightwish jsou mou srdcovou záležitostí. Jejich muzika mě uchvacuje a naplňuje. Tarja Turunen je pořád skvělá. Ten operně školený hlas se prostě nedá přeslechnout a ještě, když se k tomu přidají pořádné kytary a klávesy, tak jsem v sedmém nebi. Můžu je poslouchat pořád a pořád, vždycky najdu něco nového, co mě dostane. Anette není špatná, ale Tarja je Tarja! Opravdu výborný hudební dokument.(1.4.2009)

 • Flaxik
  *****

  Já si chci taky koupit vlastní ostrov!(29.5.2013)

 • lioncel
  *****

  ***** zde především za : music videos .. kde se vypracovali Nightwish k naprosto úžasné dokonalosti .. některé jejich video klipy mohou směle konkurovat mnohem známějším a slavnějším hudebním formacím …(15.5.2010)

 • animaxis
  *****

  Po krátké době jsem se zase podíval na domumentární film o Nightwish a opět nelituji. Nightwish řadím do žebříčku svým úplně nejoblíbenějších kapel a mysím si, že každý jejich člen je úžasná osobnost. Tady se to jen potvrzuje. Je tu celkem hodně vtipných příhod natočených během různých tour, ale Tuomas se tu hodně rozvypravuje i na vážná témata. Tento film se dívá na Nightwish z trochu jiné stránky, než ostatní, ale jako to pro mě bylo zábavné u poučné zároven. Kdyby podobný dokument natočilo spoustu jiných skupin, tak by to možná ani tak dobré jako v případě Nightwish nebylo. Pět hvězdiček!(6.12.2014)

 • Fifipek
  *****

  Nightwish with Tarja forever!!!! Pro fanoušky Nightwish povinnost, teď myslím pro fanoušky opravdových Nightwish (Sorry Anette Olsone). Nutno slyšet jak krásné může být spojení operního hlasu s gothickým rockem (či metalem).(28.3.2008)

 • Gardenboy
  *****

  Perfektný hudobný dokument(9.2.2006)

 • Infernal_Vampire
  ****

  Hudební dokumenty nejsou přímo můj šálek kávy, ale zase až tak špatně zpracované to nebylo proto hodnotím na 4 hvězdy.(23.1.2011)

 • MGTka
  *****

  Krásný dokument. Jejich chování hraničí občas s totální pubertou, ale zasmála jsem se perfektně. ale v takové zimě si plout na lodičce...fuj fuj Tuomasi(27.1.2010)