Čtyři hvězdičky

Four Stars

Komedie

Francie, 2006, 106 min

• Jacinda

Měla jsem dojem, že je tam téměř nulový děj. Občas to bylo ale docela zábavné(27.12.2009)

• Radek99

Čtyři hvězdičky? Bohapustá lež! Jedna hvězdička za komedii naprosto bez vtipu, která se s ,,typickou francouzskou situační komedií" potkala jen v oficiálním textu distributora tady na čsfd. Anebo možná že je ,,typická francouzská situační komedie" v žalostné krizi... Tak nějak...(27.12.2009)

Nemám moc rád ty francouzské "ukecané" komedie se spoustou více či méně "zábavných" a vtipných scének - takové ty taškařice.. Nicméně, todle mi celkem sedlo. Dialogy jsou celkem vtipné, situace zábavné. Není to ta komedie, kdy se doslova smějete, ale spíše pousmáváte a necháte se bavit. Utíká to velice rychle a pěkně se na to kouká a to hlavně na ústřední protagonistku - ta je opravdu k nakousnutí. Každopádně jsem byl překvapen, tyto typy francouzských komedií nemusím, ale tahle šla. Howgh!(27.12.2009)

Roztomilost, taková trošku nahlouplá, ale fascinoval mne naprosto pitomý zámožný pilot formule herce Cluzeta, který krásným způsobem nadbíhá krásné a znamenitě hrající Isabelle Carré. Dobrá komedie s lechtivými výstupy hlavní hrdinky. :-))(27.12.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $6,903,997(2.7.2010)