poster

Případ nevěrné Kláry

 • Itálie

  Caso dell'infedele Klara, Il

 • slovenský

  Prípad nevernej Kláry

 • anglický

  Case of Unfaithful Klara, the

Drama

Itálie / Česko, 2009, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rynn86
  *

  Tohle jsem neměla vidět, vážně ne. Vieweghovu tvorbu znám komplet, knížky se mi tak v polovině případů líbí. Tohle nemá ale s knihou, která podle mě patří mezi jeho lepší, nic moc společného. Ano, hlavní linie příběhu (tj soukromý detektiv, klient a nevěrná ženská), ta odpovídá. Zbytek? Co to s tim proboha udělali? Kdyby alespoň film samotný za něco stál (i kdyby předloze neodpovídal) - jenže to se nestalo. Mizerný, 1 hvězdička a už nikdy víc.(2.1.2013)

 • kri.tino
  *

  Pred malou chvíľou som hodnotil "Strictly sexual," ktorému som dal jednu hviezdu, z dôvodov čiste chlapských. Zarazilo ma, že tento film, je na tom horšie. Niežeby toto nebola sračka, ale predsa, na toto sa aspoň dalo pozerať, i keď to občas stálo hodne námahy. Nula bodov - kamera, herecké výkony, réžia....scenáristovi/tke dva z desať za nie najhoršie zapletenie vzťahov. Predtým než som začal písať tento komentár, som dal 2*, opravujem, mením na 1. Keby tam bola aspoň žena ktorá by to pre chlapov spríjemnila....tak tú jednu ešte nahrabem.(4.3.2012)

 • M.i.k.e
  odpad!

  už dlouho sem neviděl takhle špatný film se takovou spoustou opravdu nesympatických postav (hlavně pro postavu Luky je hodnocení odpad ještě velmi mírné).Co víc o erotice tu nemůže být řeč a v konkurenci s klárou tak hravě obstojí prakticky libovolný sobotní erotický film na Nově,jelikož dialogy a příběh sou zhruba na stejné úrovni a erotika tam je o třidu výš...jestli je takto pitomá i Vieweghova kniha,tak to opravdu potěš koště...(17.11.2009)

 • paascha
  odpad!

  První nutkání to vypnout přišlo už při úvodních titulcích, poslední cca 10 minut potom. Takže jsem to neviděl ani zdaleka celé, ale i ten kousek mi stačil. Shit o hnusných lidech, který si hraje na umění jen proto, že je točený v Praze. makarón ať si točí o mafii nebo o pizze, ale ne o nás, to nejde.(14.12.2009)

 • Elegnor
  odpad!

  Drama? Ha, tak to těžko. Porno? Spíš. Nebo možná erotický film.. Příběhy od Viewegha mi přijdou strašně šablonovitý, což mi vytvořilo jistou averzi, která mě ovšem chrání při sledování takovýhle snímků před zblbnutím.. Neviděl jsem žádný herecký výkon hodný vyzvednutí, snímek jsem navíc shlédl v angličtině, která byla tak nepřirozená, až to bolí. Rád bych dal alespoň 1 hvězdu za sympatické obsazení, ale prostě nemůžu.. Nemůžu.. Kdybych chtěl hodinu a půl koukat na sračky, tak jezdim s hovnocucem..(28.9.2009)

 • - Rovnomenný román najúspešnejšieho súčasného českého spisovateľa Michala Viewegha vyšiel roku 2003. Jeho filmovú adaptáciu mal pôvodne realizovať režisér Filip Renč, napokon práva na sfilmovanie zakúpila talianska produkcia a snímka vznikla v produkcii talianskych spoločností Jean Vigo Italia, Medusa Film a českej In film Praha. (ash99)

 • - Podle knihy českého spisovatele Michala Viewegha. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace