poster

Andělé (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 1998, 21 min

Režie:

Jiří Vanýsek

Scénář:

Josef Souchop

Hudba:

Petr Ulrych
 • sator
  ***

  BRNO: Takové lidsky obyčejné(11.2.2013)

 • ostravak30
  *

  Tak to bylo něco hrozného. Další chlap, kterému ženskou musí domlouvat matka. Navíc Igor Bareš hrál umaštěného, zpoceného chlapa, který se o sebe moc nestará. Fakt netuším, na jaké vařené nudli utáhl Lenku Loubalovou. Aneb tak dlouho ji otravoval až ji dostal. Nebo spíš se jí zželelo. Ovšem jestli je pravda, že lítal po nemocnici a dokonce vešel převlíkajícím se sestrám na pokoj, tak to je spíš magor.(30.7.2020)

 • MickeyStuma
  ****

  Příběh o seznámení, který je veselý a smutný zároveň. Charaktery postav jsou vyobrazeny velice dobře a dá se říci, že něco takového se klidně mohlo někde stát. Lidský realismus hold někdy dokáže divy. Námět by se hodil na zpracování daleko delšího příběhu.(5.11.2016)

 • Tommassi3
  *

  "Nic si z toho nedělej, to čeká každýho.."(2.6.2016)

 • honajz
  **

  Takový trošku sladkobolný příběh s jednou skvělou scénou (zakopnutí o konvici s vodou) a možná andělským přesahem, ale protože je tak nějak od prvního seznámení s postavami jasné, kam se příběh vyvine, vlastně jen čekáme na konec. Btw, z Bareše také mohli udělat trochu menší nemehlo, takhle vypadá trochu jako postižený. :-)(3.1.2013)