poster

Aap Ki Khatir

 • anglický

  Only for You

Romantický

Indie, 2006, 128 min

Kamera:

W.B. Rao

Producenti:

Ratan Jain
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • Tuax
  ****

  A tohle se mi pro změnu líbilo hodně, div že jsem neskončil na pěti hvězdách. Je to takové roztomilé, kouzelné, a hodně jako z růžového dívčího deníčku, takové hodně holčičí. Po celou dobu jsem se hodně bavil a příjemně usmíval. Myslím, že ta kýčovitost, holčičkovitost, rozvernost a přeslazenost byla jasným záměrem a mě tahle forma a s touto hereckou sestavou dosti sedla. Osobně Priyanku nepovažuji za krásku, ani zde mě takto neoslnila, ale líbila se mi herecky jak svou postavu pojala a bylo mi líto, že strhávala až moc pozornosti na sebe, protože Ameesha Patel si ji taky zasloužila, pro mě osobně bych ji viděl raději ve větším prostoru a taky jejich kamarádku ve filmu, co hrála Meghnu. Lilete Dubey byla moc fajn mamina a Anupam Kher si střihl další ze svých mnohých pohodově zahraných vedlejších rolí, které jsou ale vítaným oživením pro většinu filmů v nichž se objevil. Akshaye Khannu zatím moc neznám, ale byl taky fajn, sice ne zase extra, ale nevadil mi a s jeho postavou se dalo sžít. Snad jen Dino a Sunil mi úplně nesedli. Jinak příjemný rozpustilý a pozitivně naladěný film i přes ty vztahové pletky a tragédie. Byla to moc fajn podívaná do trošku snobského prostředí z pohledu "žužového" deníčku.(9.9.2016)

 • Andrea1717
  ***

  V podstate pohodová záležitosť, ale takmer ihneď som si uvedomila, že je to remake The wedding date, čo mi dosť pokazilo dojem, lebo originál mám veľmi rada, a musím povedať, čo sa nestáva často, že táto indická verzia s Priyankou sa mi páčila o hodne menej ako verzia USA. Priyanka síce hrala dobre a postupne som prišla na chuť aj Akshayovi ale iritoval ma Sunil, ktorý sa do svojej role ale absolútne nehodil a už vôbec nie s Ameeshou v páre.... ako kráska a veľmi nepodarené zviera... a ach Anupam.... prečo robí zo seba idiota aj úloha potrešteného otca sa dá zahrať inak...(15.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace