Ninin ga šinobuden: The Nonsense kunoiči Fiction (TV seriál)

ニニンがシノブ伝

Ninin ga Shinobuden: The Nonsense Kunoichi Fiction

2 x 2 = Shinobuden

Ninja Nonsense: The Legend of Shinobu

Animovaný / Komedie

Japonsko, 2004, 12x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Naprostá magořina, která frekvencí vršení vtipu za vtipem (často bez ohledu na kvalitu) připomene např. Puni Puni Poemy. A svojí bláznivostí také...a ovšem ještě jedno anime - DiGiCharat. Taky je neskutečně trhlé a jednou z hlavních postav je i tam žlutá koule s rukama. Tam se ovšem nejmenuje Onsokomaru, ale Gemma. Lepší ***, i když hodnotit tohle je nesmysl, protože větší blbost svět neviděl, alespoň ne mockrát.(16.7.2007)

Gaaaaaburaaaaiiiiii !!! Slovo Nonsense v názve dokonale vystihuje obsah tohto seriálu. Väčšiu pi...tomosť by ste veľmi ťažko hľadali – veď posúďte sami. Hlavnou hrdinkou tohto dielka je kunoichi (označenie pre ženu –ninju) Shinobu, trénujúca tajné ninja techniky v Ninja akadémii veľkého majstra Onsokomaru. Veľký majster jej dáva jednoduché úlohy ako „zabezpečiť zrušenie všetkých daní“ či „bojovať dve hodiny s medveďom jedným palcom“ alebo „nájsť a uštipnúť mimozemšťana“....avšak Shinobu ako realisticky uvažujúci ninja si vyberie úlohu č. 412 tj. ukradnúť za jednu noc spodné prádlo všetkým dievčatám z miestnej školy. Vďaka svojej šikovnosti v tajných ninja technikách je však odhalená jednou zo študentiek – Kaede. Od tej chvíle sú nerozlučné priateľky a zažívajú na Ninja Akadémii neuveriteľné dobrodružstvá s veľkým majstrom „sokolom“ Onsokomaru (hmno predstavte si žltú loptu s krídlami schopnú zmeniť sa na akýsi antropomorfný tvar .... tak nejak Onsokomaru vyzerá) a jeho partiou ninjov, ktorí sú absolútne neschopní a hlavnou zábavkou je pre nich čítanie porno magazínov a omacávanie Shinobu. Ale Shinobu má (ako to už v správnej ecchi komédii býva) oči len pre Kaede. Toto dielko je pre tých, čo majú radi ecchi bláznivé (a toto slovo zdôrazňujem) komédie. Netreba v ňom hľadať žiadny dej, pretože má skôr epizódny charakter. Čo na tom že niektoré vtípky sú trápne, hneď za jedným nepodareným fórom vás zabijú dva ďalšie a vďaka tejto kadencii som sa neustále rehotal. Openingový song je zase raz totálna jetosť a záverečný je plastelínovo animovaný, čo som zatiaľ v anime nevidel (nuž a vidieť plastelínových ninjov tancovať kankán....proste nonsense) Podobne ako pri Bokusatsu Tenshi Dokuro Chan odporúčam len tým, ktorí sú za každý úchylný anime úlet; pokiaľ hľadáte iba veľké príbehy a myšlienkové orgazmy, ruky preč. 7/10 Stop stop ...toto je zlý komentár ...v skutočnosti je toto anime o superkrásnom chlapcovi Onsokomaru a je plné súbojov a teenagerskej neslušnosti.....(17.10.2006)

Občas je to vtipné, občas je to dokonce hodně vtipné a někdy je to trapné až hanba... Ale protože mě to párkrát opravdu velmi rozesmálo tak dám lepší 3* - 6/10.(12.7.2015)