Otec, pan Vohnout, je doma považován za idiota a bačkoru. Venku je ale zabiják, který střílí gangstery, aniž by o tom rodina měla nejmenší tušení... Příběh tvoří tři linie vyprávění, které se vzájemně doplňují, prolínají a končí o Štědrovečerní večeři. Tato provokativní komedie je určená nejen příznivcům černého humoru. Do všech rolí byli obsazeni skvělí herci, jako například Ondřej Vetchý (Babí léto, Duše jako kaviár, Prachy dělaj člověka), Veronika Žilková (Otesánek, Milenci a vrazi, Anděl Páně), Jiří Mádl (Snowboarďáci, Rafťáci, Jak se krotí krokodýli, Ro(c)k podvraťáků), Nella Boudová (Bylo nás pět, Kolja, Doblba!), Jitka Ježková (Báječná léta pod psa, Početí mého mladšího bratra, Andělská tvář)... (oficiální text distributora)

Aesthetic odpad!

Mám lehký pocit, že až se začnou udělovat ceny za České dementní filmy roku, bude "Po hlavě... do prdele" velmi horký favorit.. Nic horšího jsem už dlouho neviděl a to jsem viděl i zrůdnosti typu Cesty domů, Velmi křehké vztahy nebo Vaříme s Jirkou Babicou.. ()

Yossaretix

Časové smyčky se mi líbily, pár scén bylo jak z jiného, mnohem lepšího filmu, herci si to viditelně užívali, některé hlášky si budu pamatovat dlouho, ale vcelku se to moc nepovedlo, přesto za kouknutí to stojí ()

macekjoe odpad!

Kde začít? Tento ,,rodinný'' film se vyznačuje dementními příběhy, dementní hudbou (místama mi připomněla Schimanskiho) a zvlášť dementními předěly - zrychlené, abychom se dozvěděli pokračování předem. Korunu tomu nasadil výkon pana Vohnouta, Jákla juniora a ,,oscarový výkon'' pana Vojnara. Záběry na jeho ,,nerdovskou'' pc obrazovku a vystřelenou kulku ve mě vyvolávaly jediné záchvaty unuděného smíchu. Nechápu, jak jsem mohla vydržet až do konce. Asi jsem při sledování umřela a ocitla se v českém filmové pekle, kdo ví. Do prdele..., to byl ale blbej film. ()

rass

Poměrně nadějný příspěvek do soutěže o největší slátaninu v dějinách české kinematografie. Dávám jednu hvězdu za snahu natočit něco jiného, zvláštního, netuctového. Bohužel snaha je málo, je potřeba to taky umět realizovat. A to se tedy vážně nepovedlo. Bystroň zjevně „nakoukal“ Tarantina, použil spoustu různorodé (a většinou nehodící se a rušivé) hudby, sehnal dosti slušný herecký ansámbl, přidal pár toporných neherců, pár povedených a plno nepovedených vtipů, ujetých nápadů a nakonec se v tom všem utopil. Vzniklý mišmaš rozhodně není komedií, jak je avizováno a vlastně je skoro nemožné říci, co to ve výsledku je. Každopádně povedený film rozhodně ne. ()

andy60

Chvílemi jsem se v ději ztrácel, příliš překombinované, se spoustou postav, které se objeví na pár vteřin a víc se jim už nikdo nevěnuje. Ale vyskytly se i vtipné momenty, takže dvě hvězdy za snahu. ()