M

Myeong-se Lee

Kyeong-pyo Hong

Seong-woo Jo
  • Adrian

M ako mišmaš štýlu bez opodstatnenia, t.j. obrazovo krásny film, ale prázdny... resp. pointa príbehu je jasná od začiatku a tentokrát je to žial výhradne na škodu. Ukážkový príklad zbytočného víťazstva samoučelného "Ako" nad "čo". A to mam uvedomele hry so stylom vo filmoch dost rad.(15.1.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,929,249(10.8.2010)

• May

Uf(12.1.2008)

• Sysel_CZ

Zmatek, chaos, bezvýznamnost, zbytečnost, nuda, nesmyslnost, a to všechno v modrém světle a tmě. Tak by se tahle břečka dala shrnout. Šel jsem do toho s tím, že může být opravdu zajímavý film, a odešel jsem od toho s tím, že nikdy víc. Polovina scén nemá žádný význam, jen tam je; a co je horší, ty zbývající často nemají žádnou stopu, kdy a kde se odehrávají. Po skončení víte jen hlavní pointu, kterou ale máte naservírovanou skoro od začátku, a právě za ni - a za vizuální působivost některých scén - alespoň jeden plesnivý knedlíček za M vypadne.(13.1.2008)

• kikuka

..uz pri Duelist som mala pocit, ze Lee Myung-se videl vela filmov a ma vela inspiracnych zdrojov..to osebe nie je zle..problem nastava, ked sa zo stylizacie stane samoucelna zabava, pri ktorej nie je jasne, PRECO to robi tak a tak..ako odputavanie od pribehu, ktoreho mustra je uz parodovana aj v TV serialoch?..bohuzial, to odputanie bolo az prilis uspesne a film ako stylizovane rozpravanie pribehu sa stratil..(16.1.2008)