poster

M

 • anglický

  M

Romantický / Mysteriózní

Jižní Korea, 2007, 110 min

Režie:

Myeong-se Lee

Kamera:

Kyeong-pyo Hong

Producenti:

Seong-woo Jo
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sysel_CZ
  *

  Zmatek, chaos, bezvýznamnost, zbytečnost, nuda, nesmyslnost, a to všechno v modrém světle a tmě. Tak by se tahle břečka dala shrnout. Šel jsem do toho s tím, že může být opravdu zajímavý film, a odešel jsem od toho s tím, že nikdy víc. Polovina scén nemá žádný význam, jen tam je; a co je horší, ty zbývající často nemají žádnou stopu, kdy a kde se odehrávají. Po skončení víte jen hlavní pointu, kterou ale máte naservírovanou skoro od začátku, a právě za ni - a za vizuální působivost některých scén - alespoň jeden plesnivý knedlíček za M vypadne.(13.1.2008)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,929,249(10.8.2010)

 • Adrian
  **

  M ako mišmaš štýlu bez opodstatnenia, t.j. obrazovo krásny film, ale prázdny... resp. pointa príbehu je jasná od začiatku a tentokrát je to žial výhradne na škodu. Ukážkový príklad zbytočného víťazstva samoučelného "Ako" nad "čo". A to mam uvedomele hry so stylom vo filmoch dost rad.(15.1.2008)

 • kikuka
  **

  ..uz pri Duelist som mala pocit, ze Lee Myung-se videl vela filmov a ma vela inspiracnych zdrojov..to osebe nie je zle..problem nastava, ked sa zo stylizacie stane samoucelna zabava, pri ktorej nie je jasne, PRECO to robi tak a tak..ako odputavanie od pribehu, ktoreho mustra je uz parodovana aj v TV serialoch?..bohuzial, to odputanie bolo az prilis uspesne a film ako stylizovane rozpravanie pribehu sa stratil..(16.1.2008)

 • May
  *

  Uf(12.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace