Hnízdečko lásky v bavorských Alpách

Komedie / Erotický

Západní Německo, 1976, 85 min

Hubertus Hagen

• Kulmon

Hotýlek, kde se scházejí prominenti z města a užívající si s bobry oplývajícími "zimmermádchen". Vzpomínka na to, jak začínaly první eroťáky. Nepříliš pohledné baby, hnusní němčouři s úlisnými knírky a doba, která už je naštěstí už dávno pryč. Jako komedie jistě dobrý.(10.5.2009)

• Smok

Hanelore, Jurgen, Rolf, Kazimir a mnoho iných. Starý hotel vyzerajúci ako ubytovňa ROH. Nulový scénar. Kotlety, froté ponožky, tesiláky do zvonu, barexové topánky, silonové košele, límce po brucho a spotené podpazušia. Ovisnuté kozy, bobre s kožušinou xxl a popadnuté pánske pozadia. Je zdrvujúce, uvedomiť si, v akých podmienkach vznikala generácia dnešných tridsiatnikov :)(20.10.2008)

Sympatická sociálně kritická sonda do těžkého života bavorských pracovnic v turistickém ruchu. Místy až dokumentárním způsobem film zaznamenává jejich každodenní radosti i starosti s hosty. Povinnost pro lidi, kteří mají rádi jihoněmeckou kulturní scénu 70. let, případně pro fanoušky Foglarova bestselleru Hoši od Bobří řeky.(11.1.2010)

• dopitak

Prosím, nekamenujte mě. Viděl jsem Tři Švédky 1 a 2, a umím ocenit košilatou německou komedii/soft porno, ač má děravý a nevkusný scénář. Jenomže ve srovnání se jmenovanými neobsahuje Hnízdečko lásky ani to málo, a tak nevidím důvod, proč hvězdičkovat. V tomhle filmu o nic nešlo, nikdo neřekl kloudnou větu a vtipu se taky nedočkáte.(27.5.2010)

• DruidKarel

945. hodnocený film: Viděli jste Jozefínu Mutzenbacherovou? To jste se možná i zasmáli. A tady? No to je snad jen pozůstalost z dob, kdy porno bylo v Československu asi tak známé jako pro cikány práce. Snahy o vtip by tu byly, ale jakým způsobem se nám jich dostává, to zůstává rozum stát. Je to kýč a tím i zůstane. 2* jsou snad i maximálně možným hodnocením, které si film zaslouží, i když nepřinesl nic nového či aspoň něco, nad čím by člověk mohl uvažovat. Snad jen to, že Němci by se nikdy do porna pouštět neměli. 2*(26.12.2010)

• TO

Film z řady německých sexy komedií, u nichž se začátkem 90. let bavili naši rodiče. Nejvýznamnějším zástupcem byly Tři Švédky v Tyrolích, z dalších filmů si pamatuji třeba Poprask v Horním Bavorsku nebo Honební revír nadržených kamzíků. Tento film je o hotelu, ve kterém vládnou velmi volné mravy. Hosté i personál neustále souloží ve všech pokojích hotelu. Vše samozřejmě v komickém duchu.(22.5.2007)

• dopita

Příběh žádnej, humoru málo, holejch zadků spousta.(19.1.2011)

Bavorsko je to nejvíc sexy místo na světě!(21.3.2010)

Moje pubertální citová záležitost. Dnes už je to hodně k pousmání.(7.7.2010)

Zlé, nemravné, skazené, no napriek tomu vďaka humoru a nadhľadu, svojím spôsobom sexy. Ja sa pri tom vždy zaručene pobavím.(25.1.2009)

Je to již asi deset let co jsem se u kamaráda náhodou setkal s nádhernou VHSkou s filmem Cola - láska - čokoláda , po zhlédnutí tohoto skvostu jsem vydržel i trailery k Tři švédky v tyrolích + Hnízdečko lásky v bavorských Alpách a naprosto mě uchvátily! Musel jsem si koupit celou serii... V tomto penzionu se dává dámský ohříváček přímo do postele a pakliže nevíte co sním pani šéfová vám to předvede... Je to jiná doba a v německu, ale tolik chlupatého poloerotického humoru někdy opravdu nejde vydržet déle jak 30minut a proto musím konstatovat že takto "silnou" komedii sem jaktěživa neviděl (možná se zde inspiroval pan Troška některé jeho filmy vypadají dosti podobně) Pakliže máte rádi kotlety a přírodní těla ve spojení s herci z Doktora z hor mohu jedině doporučit!(23.10.2009)