Neodolatelný

Ken Sallows

Kostýmy:

Angus Strathie
  • dopita

Tuctovej thriller s jakš takš poentou, kde za zmínku stojí tak skorát herci. Jinak slabota na všech frontách. Nějak se mi během sledování filmu pořád vkrádalo do mysli, že Susan Sarandonová hraje mámu od dvou malých dětí a přitom měla v době natáčení filmu šedesát let. Je to výborná herečka, sympatická ženská, ale tohle je divný ne? Jo a českej překlad je taky divnej, Irresistible se dá přeložit taky jako Zdrcující, což by k filmu sedělo víc.(8.7.2012)

Největší hrůza je distributorské faux pas ohledně českého názvu - opravdu zhovadilost, kterou mohl vymyslet jen někdo s anglickým slovníkem na stole, ale bez zhlédnutí jediné scény tohoto filmu. Jinak překvapující a výborná záležitost, vše stojí na vynikajících hercích a je opravdu na co se dívat. Nikdy jsem nemusel Emily Blunt, v tomto filmu však při její přítomnosti na scéně neodtrhnete zrak. Finish televizně vyumělkovaný, ale jinak skvělý zážitek s nezvyklou atmosférou, snad díky australské domovině.(2.6.2012)

• Pollock

Začátek slibný, Susan Sarandon&Sam Neill jsou pro mne naprosto špičkové spojení mých nej herců, ale celkově příběh nějak pokulhává, bez napětí, s hloupým natahováním, až k nevýraznému, skoro až trapnému patosu. Pro mne velké zklamání... :-( s tak skvělým obsazením a rozhodně s dobrým nápadem na scénář. Škoda.... Nechápu proč zde někdo tak strašně moc vyzdvihoval Emily - co zde tak úžasného zahrála? - kromě již od začátku očekávaného klišé.(29.9.2011)

• castor

„Film je průměrný, hodím čtyři (!) hvězdy.“ Uvažování některých uživatelů téhle databáze je stejně sofistikované a promyšlené jako český překlad, který mi pořád nejde do hlavy. Žánr psychologický thriller holt dostává pořádně na frak. Zaujal mě obal, respektive Emily Blunt na něm. O tomhle kousku jsem předtím snad ani neslyšel, ale pětikorunová cenovka mě přesvědčila (kde jsou ty časy, kdy jsme vyčkávali, co za dvd v papírových (ač jsem je nenáviděl) obalech v trafikách vyjde?). Chyba lávky. Emily je proklatě sexy, Sam Neill nehraje zle, ale Susan Sarandon? Nevěřil jsem jí, že je uznávanou ilustrátorkou dětských knih, nevěřil jsem jí, že se na party dobře baví, nevěřil jsem jí ani třeba to, jak dumá nad chybějícími fotografiemi z rodinného alba. Australská režisérka velmi ráda ujíždí na filmové zkratce, i coby scénáristka očividně neměla pokaždé svůj den, vlažně přistupuje i ke scénám, které měly potenciál. Měly. Po jejím zásahu nemají. Půl druhá hodina je tak pryč a divák už jen vyčkává, jak tohle může skončit. Zvrat v úplném závěru nakonec z lehkého podřimování nevytáhne. Pravda je svině – pokud má ale aspoň trochu logické základy!!(24.7.2014)

Bohužel jsem z filmu neměla ten správný požitek, protože jsem k originálnímu znění neměla titulky. Dívala jsem se na něj hlavně kvůli Susan a Emily Blunt, ale zaujal mě i příběh a tak toho nelituju :) Jen mi tak vrtá hlavou, jak se asi Mara cítila, když zjistila, že ti malí špunti - děti Sophie - jsou její sestry...(28.7.2009)

• - Susan Sarandon presvedčila Emily Blunt, aby sa zúčastnila na konkurze k filmu po tom, čo ju videla hrať v snímke Moje leto lásky (2004). (Fabrinka)