Evil Bong

Mac Ahlberg

Joe Dain

Scénografie:

D.M. Casper

S čím vším se dá natočit film... Docela sranda, čekal jsem větší hrůzu a nakonec šlo o příjemnou komedii s bongem, které chce zhulit celý svět a uvěznit všechny v náručích polonahých dívek ve svých útrobách. Lepší průměr.(17.3.2014)

Band si to po příšernosti Decadent evil docela polepšil. Ne není to bůh ví jaká kvalitní podívaná ale dobře jsem se od ní odreagoval, je to srajda o partě retardů a feťáků co si koupí bong který když šluknete tak chcípnete. Prostě ujetina s mluvícím bongem. Proč mě takováhle kravina vedla k 3*? Je to dobrá odreagovačka a sem tam sem se zasmál a i když herecky to byla šílenost větší než kdejaké porno tak postavy byly správně ujetí. škoda že pokračování se nedrželo jako jednička.(18.11.2012)

• kaylin

„Evil Bong“ je klasicky Bandovsky špatný film, ale díky tomu, jak je to celkem pěkně ujeté, se na to dá koukat. Postavy nejsou zajímavé, a tak Band udělal to jediné, co udrží vaši pozornost. Ano, film obsahuje celkem dost nahotinek, které vám zpříjemní sledování filmu, kterému chybí více triků, jež jsou pro Banda tak typické. Je to škoda, protože by snímek mohl být alespoň ještě o něco koukatelnější.(25.4.2017)

Kdysi jsem viděl plakát na tenhle film (a nevšiml si jména režiséra) a říkal si, kdo asi natočil takovou kravinu. A ejhle. On to Band a zase jako vyloženě kravina to není. Pokud znáte jeho vkus a cosi z jeho díla. Největším problémem filmu je, že je přesně na pomezí komedie a horroru a nepřevažuje ani na jednu stranu. Respektive je to nevýrazné jako horror a i jako komedie. Být tam více humoru, byla by to svižná horrorem okořeněná, typicky bandovsky bizarní komedie. Jen považte, démonické bongo s tváří zmutované ženy, které v sobě skrývá vždy otevřený striptýzový bar, do něhož vás vtáhne a sežerou vás tam podprsenky (obzvláště sharkšajska je skvělá). Čtveřice týpků je fajn, jen se z jejich charakterů dalo vyždímat trochu více (srandy). Krásu holek kazí jen přemíra silikonu. Triky jsou ale slušné. Výhodou je, že ač čistě zhulenecká záležitost, bavilo mě to, i kyž nehulím. Asi to vyloženě špatné být nemůže, když to má 4 další pokračování. 2.5*(2.5.2017)

• Mordenroth

Toto je jeden z tých filmov, ktorý sa môže kľudne používať ako spoľahlivý (a vysoko účinný) nástroj tortúry. Priviazať niekoho do kresla, pred neho umiestniť televízor a dokola mu púšťať tento stupídny horor... to musí bolieť! Teda, aspoň v mojom prípade by ste s takouto formou mučenia zaručene uspeli. Ja som totiž trpel, i keď som Evil Bong videl len raz. Charlesa Banda by mali izolovať aspoň na 10 rokov, aby si uvedomil, že v oblasti filmovej réžie naozaj nemá čo robiť. Pri sledovaní ma najprv napadlo, či tento svojský (v negatívnom slova zmysle) režisér, producent a herec v jednej osobe náhodou neberie nejaké drogy. Neskôr som si však uvedomil, že ani drogovo závislý človek predsa nemôže natočiť tak zlý film... Charles Band je ukážkový príklad režisérskej karikatúry a Evil Bong je typická odpadová záležitosť prvého stupňa. Ruky (vlastne v tomto prípade oči) preč od tejto snímky!(5.1.2007)