Svatba (TV film)

Krátkometrážní / Drama

Česko, 1997, 26 min

• Caelos

Jo, taky jsem měl půlku rodiny v Amway... Jediné co z toho měli bylo spousta podprůměrné drogerie :-) Svatba je sice překvapivá, ale sranda to moc není, bohužel...(15.4.2011)

V době zuřícího boje proti šmejdům vypadá tento příběh jako selanka plná úsměvů. Josef Dvořák je skvělý dealer a celkově je obsazení filmu luxusní. Navíc působí povídka opravdu jako ze života.(15.9.2016)

Bakalářská povídka o tom, jak to může dopadnout, když někdo vyhraje první cenu v luštění křížovek a luxusní večeři pro 20 lidí. Jenže český chytrý človíček to chce využít a tak místo večeře pro 20 lidí uspořádá svatbu pro své děti. Jednoduchá, ale příjemná povídka. Hudební režie: Václav Fiala(11.12.2012)

• Ironfood

Stavět humor jenom na trapnosti situace zjevně ke kvalitní zábavě nestačí. Naštěstí je to krátké a hraje tu pár dobrých herců, takže se to dá vydržet.(11.11.2012)

Celkem nechápu, proč tato milá povídka s příjemnou pointou má tak nízké hodnocení.(21.12.2013)

• - Když zástupce firmy pan Ochotný (Josef Dvořák) rozdává fotky roztočů, je v zrcadle za ním vidět odraz kameramana. (rakovnik)