Šokující Asie 3: Po setmění

Hong Kong, 1995, 102 min

C.C. Kwong

Tommy Wai

• Hunter2222

Tento dokument jasne prepískol svoju stopáž a to z neho robí z veľkej časti nudnú sračku. Vždy keď sa povie nejaká zaujímavá informácia, nasledujú tri minúty už nie tak zaujímavých záberov. Človek potom uvažuje o tej ponúknutej informácii až dôjde k tomu, či ta informácia bola hlúposť, alebo veľká hlúposť. Vynechaním aspoň minúty, by mal dokument dokopy 80 minút a bolo by to oveľa záživnejšie. Ale ináč to bolo celkom zaujímavé, úchylnosť v ázii fakt nepozná hraníc, no teraz v roku 2010 už transvestitizmus nie je tak veľkým tabu, ako pred 15 rokmi.(12.5.2010)

Tentokrát nás třetí díl zavede nejprve do Japonska kde máme šanci vidět: karneval v ulicích Tokya, podivné sexshopy s použitými dívčími kalhotkami (které jdou na dračku, ty s kapkou krve jsou úplně nej), dále pak muže kteří si nechávají říkat nové půlky (nahoře silikony, dole kašpárek), následně se přesuneme do taxiku kde vám z řitního otvoru věštkyně poví vaší budoucnost a navštívíme podivný krámek s pervézními službami, které se vám zdají ve vašich snech (láká vás vidět, jak si ulevuje vaše žena?). Potom skočíme do Thajska za podivnými léčiteli a obřady kde si necháte propíchnout obličej či pořezat jazyk, uvidíte kojení prasat ženskými ňadry a zakončíme to v Sadomaso klubu se vší grácií....(23.1.2010)

• K.I.N.G.

Šukající Asie potřetí a nejhůř.(19.11.2011)

• ilemas

Opakování toho, co jsme viděli v jedničce a dvojce až na pár nových záběrů. Kdyby se celá trilogie sestříhala do jednoho filmu, tak za pět.(6.1.2010)

V tomto komentáre zhrniem moje dojmy zo všetkých časti. Šokujúce?! snáď len pre menej informovaného a dôverčivého diváka. Nič prevratne sa v tomto snímku nedeje i keď niektoré pasáže môžu prekvapiť. Ale ak to cele tak zhrnie, ide o fakt priemerný a hlavne zaujatý dokument. A to natočený veľmi zvláštnym štýlom, kde každá časť je o tom istom a autori preskakujú zas a znova z jednej krajiny do druhej, to som voľajako nepochopil.(14.5.2011)

• Mattezs

No tak viděl jsem všechny tři díly této "šokující" série a je to v podstatě jedna velká nuda, jsou tam většinou zachycené věci, které jsou po celém světě nejenom v asii, jež doprovazí trapný komentář. Jediné co mě zaujalo, je že uchylní japonci (o nichž to ostatně všichni víme) si můžou v obyčejném sexshopu koupit obnošené smradlavé kalhotky školaček (v nabídce jsou i po menstruaci). Čekal jsem od toho víc...(15.2.2007)

• mutace

Z filmu vyplívá, že Japonci jsou pěkní úchaláci. Kupovat si použité kalhotky, nebo si nechat věštit z prdele, to je humus.(15.5.2007)

• Elkesar

Nejslabší díl celé série, které se spíše než na Asii zúžil na představení všelijakých sexuálních úchylek, které se mimochodem nacházejí na celém světě. Výpovědní hodnota nulová.(7.4.2010)

• Mr.nachos

Asiati jsou úchylní a nechutný národ a to jak sexuálně tak mentálně.(20.4.2015)