Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Původně pilotní díl k seriálu, který se zřejmě už nikdy nezačne natáčet. Mladý dvacetiletý chlapec žijící na Florida Keys zjistí, že má výjimečnou schopnost. Dovede totiž dýchat pod vodou! (TomikZlesa)

Recenze (2)

jh666 

všechny recenze uživatele

Pilot k nikdy nevydanému Aquamanovi rozhodně není nic světoborného, ale není to ani žádná katastrofa. Triky jsou sice špatné, ale to bude i tím, že se to nikdy nedostalo do vysílání. Jinak je pilot docela fajn. Děj rychle odsýpá a podle mě ani nenudí. Herci taky nejsou špatní. Justine Hartleyho mám zafixovaného jako Green Arrowa ze Smallvile, ale i Aquaman mu docela šel. Nejlepší byl ale Ving Rhames jako McCaferrey. Myslím, že je škoda, že pilot neschválili, seriál mohl být zajímavý. 60 % ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Není to vyloženě prohra, ale mělo to svůj důvod, aby tenhle pilot jako seriál nepokračoval. Skutečně cool Aquaman je až ten z The New 52 (od 2011), takže se na něj těším v jakékoli příležitosti a zejména v kombinaci s Justice League. Tady bylo až příliš jasné, že teen Smallville kraluje, tak se chtělo zahrát znovu na stejnou notu. Ale ve výsledku byla zajímavá jen Adrianne Palicki, která už svou zkušenost ze Smallville měla a později dostala příležitost znovu jako Wonder Woman. S Justinem Hartleyem to bylo jiné, ten po neúspěchu Aquamana zapadl do Smallvillu naprosto spokojeně jako Green Arrow. Takže tenhle přestupní můstek měl přeci jenom smysl. ()

Reklama

Galerie (11)

Zajímavosti (5)

  • Kromě postavy Aquamana ztvárnil Justin Hartley i dalšího komiksového hrdinu ze světa DC Comics, a to Olivera Queena/Green Arrowa, kterého hrál od roku 2006 v seriálu Smallville (od r. 2001). (Koldyn)
  • Jedná se o pilotní díl nerealizováneho seriálu. (JORDY)
  • S premiérou seriálu se počítalo na podzim 2006 – po sloučení WB Television s UPN do společné televizní sítě nazvané CW však seriál dostal stopku. Pilotní díl nerealizovaného seriálu byl za poplatek 1,99 amerických dolarů zpřístupněn na iTunes, později se dočkal uvedení na kanadské TV stanici a rovněž byl zahrnut jako bonusový materiál na DVD k seriálu Smallville (od r. 2001). Reakce kritiků na Aquamana pak byly vesměs pozitivní. (fiLLthe3DD)

Reklama

Reklama