Le Bagman - Profession : Meurtrier

(amatérský film)
  • angličtina The Bagman - Profession: Murderer

On nehovorí, on koná... To je Bagman: Obávaný a brutálny vrah s papierovým sáčkom na hlave a nožom v dlani. Najlepšia ochrana pred ním, je vyhnúť sa mu širokým oblúkom. Neuvedomila si to však skupina treťotriednych gangsterov, ktorá sa rozhodla s Bagmana odstrániť raz a navždy... Ešte nevedie akú chybu urobili... Priplietli sa mu do cesty a budú to ľutovať... Krvavé peklo môže začať! (Avathar)

sedm.1

Naprosto masakrální a kulervoucí záležitost.Na amatérský film GENIÁLNÍ efekty,černočerný humor,prostě filmeček dle mého gusta!!!Pro "řezníky" a podobně ujeté postavičky POVINNOST!!!! ()

Dargel

Možná, že už jsem zvrhlý odchovanec Happy Tree Friends, ale tenhle filmek je prostě úplně nejvíc nejdobřejší :D S kámošem se tohoto podkladu stále držíme při smutných chvílích ve škole. Úvahy na téma: Co by udělal Bagman, jak vypadá bez pytle, má rád čokoládu? To nás prostě drží nad vodou. Čistému násilí se smát nedá, ale taková nadsázka jako je tady, kdy jedno říznutí způsobí ztrátu snad všech orgánů, nemá chybu. Bagman je prostě přímej člověk, udělá co si myslí, neskrývá to za narážky a hyperbolu. ()

TERRORDROME

Psychopatický vrahúň s papierovým vreckom na hlave vs. banda vylízaných gangsta rapperov. Nehorázna, úchylná, dementne brutálna-brutálne dementná gore sranda. Roztvorenie dáždniku zasunutého hlboko v riti - plakal som od smiechu... Žeriem to, SAKRA!!! ()

Teardown

Když jsem viděl ty stupidní rádoby nigga rovnokšiltáky, ověšený zlatem, rozhazující rukama,chtěl jsem to okamžitě vypnout. Jenže bych udělal velkou chybu, protože během pěti minut se rozjela obrovská lavina fikaných vražd a masakrů na již zminovaných zlatem ověšených degenech. Kombinace brutality s trefným humorem mě chvílema pěkně podráždila bránici. Na amatérský krátký film opravdu slušný výkon. ()

Doomcourier

Krátký film, který je celý o tom, že tajemný Bagman zabíjí lidí nejrůznějšími způsoby. Originalitu to má, ale tohle není typ filmu, se kterým si chci krátit chvíle. ()

PEZ

Amatersky splatter s perfektnymi gore efektami. Nadsazka srsi z kazdeho zaberu, krvave napady striekaju ako z preseknutej tepny. Boss bandy wanna-be-gangstrov bol paradny aj s jeho bling-bling-slangom a v jeho aute hrajuci Method Man to este cele vylepsil. Veru, Bagman ma pobavil nadpriemerne. :) PS: Odhadovany rozpocet iba 2000 CAD! ()

xladojx

Tak tady se kluci parádně vyřádili. Řekl bych, že to není pro každého, ale komu to sedne, bude chrochtat blahem. Poslední scéna s deštníkem v prdeli je dotažena k dokonalosti... ()

ac1976

Hnusný jazyk, hnusné ženy, gumené končatiny, kopa kečupu a biele držky tváriace sa ako negrogangstri, šialene amatérske, ale... Vtipné! Super paródia na väčšinu vyvražďovačiek. Pozrite si to. ()

djbarrel

Maximální sranda, maximální akce, maximální odvaha a kýbly krve a kilometry střev. Takový sranda match jsem dlouho neviděl a myslím, že ani neuvidím. Horor to samozřejmě není, ale dokonalý parodie na vyvražďovačky. 100 % ()

dawe3

Mám rád krvavý vodotrysky a krevní tlak 1200/800! Královská zábava. NEJ moment - borec v kýblu z kterýho po zásahu kladivem vyteče 10litrů krve. YESS. ()

MFZB

Ty vole, tak toto už bolo. Riadny splatter-kraťas na zabitie pár minút, mám dosť akože z tohto filmíku.... ()

Hrobař

Často se k němu vracím, protože to je primárně ultimátní sled nápadů, které se autoři bez využití modernějších technologií snaží ukočírovat a i když to samozřejmě nevypadá moc opravdově ....je to zatraceně dobrá zábava. Snaha se cení a tohle je přesně můj šálek. ()