Tři kamarádi a Jerry

• Švédsko 3 Friends & Jerry
Animovaný / Rodinný
Švédsko / Velká Británie, 1999, 39x30 min

Jerry se snaží dostat do party mezi tři kamarády (Franka, Thomase a Erika) tím, že vždy vymyslí nějaký brilantní nápad, který je nakonec dostane všechny do maléru a tím klesne jejich důstojnost před třemi slečnami (Linda, Mimmi, Tess). Frank vždy zuří, protože miluje Lindu. (MsWampir)

HOCKEYKA

Další z rady situačných animákov niekdajšej detskej TV stanice Fox Kids,nekompromisne pôsobiacich na uchechtanú bránicu.Animácia je opäť až smiešne jednoduchá,avšak zábava v podobe vtipných dialogov a slovných naťahovačiek takmer zaručená.Kreslené postavičky sú originálne,vtipné a výborne sa navzájom doplňajú.Hlášky z úst animovaných detičiek sú niekedy vážne dosť zverina,aj ked seriál sa striktne drží bokom od silných vulgarizmov a len občas si mierne rypne do sveta dospelých.Ten predstavuje zopár dosť bizardných postavičiek vrátane farára-pošuka,bláznivého bezdomovca Oscara,učiteľky mužatky a telocvikára s mierne hitlerovskými maniermi.Jednoducho nenáročná zábava,pri ktorej sa dá skvele uvoľniť.ak práve človek nemá nič lepšie na robote.Výborný český dabing,ako to uz býva zvykom. ()

Carol Pifková

Musím sa priznať, že vždy som fandila Jerrymu a veľmi rada som tento seriál pozerávala, bohužiaľ našli sa aj časti, ktoré ma naozaj nebavili a priznám sa, že tie čo som už videla som prepínala. Lepšie 4*... ()

silentname

"3 Friends & Jerry" by som ohodnotil ako skutočne skvelý animovaný seriál. Animácie sú síce trošku slabé, no na druhú stranu si to seriál veľmi dobre kompenzuje dobrými postavami, originálnymi dobrodružstvami a skvelými hláškami - "Jako čáp vypadám!" a podobbne. Okrem toho mám pocit, že väčšinou to v dieloch dopadne veľmi zaslúžene. Nie úplne vždy, ale väčšinou hej. Myslím si, že moja obľúbená epizóda bola, keď sa rozhodli kamaráti založiť kapelu a miesto toho sa im podarilo zriadiť comeback popovej kapely ich rodičov. Ten je vždy super. A okrem toho milujem tiež epizódu "Bunda 3" Celkovo skvelý seriál, ktorý by rozhodne niekedy mohol byť obnovený, alebo by to mohol niekto zobrať a urobiť veľký film s nejakým super dobrodružstvom. Má to humor, má to štýl, je to dobre načasované a funguje to. A okrem toho tie priateľstva pôsobia veľmi skutočne. Celkovo jeden z mojich obľúbených animovaných seriálov. Hodnotenie: A ()

Marek1991

Tento seriál som napriek jeho mnohým grafickým alebo iným dejovým nedostatkom miloval. Nezabudnem na Franka, ktorý nosil tričká s jednotkou, ktorý sa chcel páčiť namyslenému dievčatku Linde. Boli to partičky ako z tých trápnych teenagerských filmov, ktoré tak Američania radi robia, ale predsa to bolo iné, bolo to švédske, bolo to detské a rád som to sledoval v televízii. ()

Colonist

Další seriál mého mládí ze starých dobrých časů, kdy Jetix ještě nebyl srágorou, ale celkem slušným kanálem jménem Fox Kids. I když je animace vážně hnusná a celý seriál dabovali dohromady asi čtyři lidé, já se bavil :) ()

jurama525

Animace je neuvěřitelně slaba ale na druhou stranu to ma něco do sebe. Samotne dily jsou koukatelné a nudi jen občas . V kostce bych řek že pro děti skvěla zabava. ()

zdenotvor

Jeden z mojich obľúbených animovaných seriálov ktoré som pravidelne sledoval na fox kids a rád si ho pozriem aj v súčasnosti. Frank ma dokázal vždy pobaviť svojimi nerváckymi vlastnosťami,jeho modrým tričkom ktoré mal vždy na sebe a plešatou hlavou. A Jerry svojimi hlúpimi nápadmi ktoré vždy dopadli fiaskom. Dal by som aj 5* z nostalgie ale nebolo by to objektívne takže ostanem pri štyroch ()

MarekT

Rozhodně jeden z těch koukatelnějších seriálů, co kdy běžely na programu Fox Kids. Ústřední kvarteto bylo sice povedené, ale slabost jsem měl spíše pro tělocvikáře. I tady mě trochu mrzí, že s novým jménem Jetix tyto příjemné oddechovky vymizely, i když zrovna tento seriál je jakýmsi "posledním mohykánem", ještě občas běží (žel, jen v ranních hodinách). ()

WolfR

Ujetá severská blbina se spoustou sexuálních motivů a s velmi velkými a podlouhlými hlavami hlavních hrdinů :D, jako menšího mě to bavilo, 3 hvězdy. ()

Motinski

South Park bez nadávok. Jednoduché zápletky a vtipné postavy ktoré vedia rozosmiať, no časom seriál neprináša nič iné iba recykláciu minulých dielov. Pozeratelný ale je, no čim ste straší tak bude menej zábavny a zatienený kvalitnejšiu konkurenciou. ()

karlik4801

Tři kamarády a Jerryho jsem sledoval jako malý na Fox Kids a můžu říct že mě to hodně bavilo, ale když se kouknu dnes už to zase taková hitovka není. Např. Třída číslo 402 se mi líbí i dnes. Ale je to roztomilý seriál, který by měli v televizi vysílat i dnes místo nějakých kouzelníků, kteří se baví o panictví. ()

nevermore

Dabing Trávníčka a jeho nadýchávání se byl otřesnej, ale dycky mě to bavilo na to čučet a Linda byla mooocsexy na svůj věk :)) ()