Únos

• USA Lifted
Krátkometrážní / Animovaný / Sci-Fi / Komedie
USA, 2006, 5 min

Když se přehnaně sebejistý mladý mimozemšťan nachomýtne k řízení vesmírné lodi, musí se pod přísným dohledem kritického mentora pokusit unést podřimujícího farmáře. Únosy lidí však vyžadují preciznost a zručnost. Po několika chybných úkonech je nadmíru jasné, proč každoročně nezmizí mnohem více lidí. (HBO Europe)

Via

Roztomilé... aneb na každém šprochu pravdy trochu... ;) Taktéž učit se, učit se, učit se... platí nejen pro lidi... :P ()

Bumerang

Spolu s Ptáčky můj nejoblíbenější "kraťas" od Pixaru. Skvělý nápad, nádherná animace a boží fóry! Pult plný čudlíků nemá chybu, stejně jako ufonův záchvat zuřivosti a zoufalství v jednom :-))) ()

baclajean

Načo slová? Tu je dôkaz, že aj bez nich to ide. Famózne a humorné, kiež by takýchto krátkometrážnych filmov bolo čo najviac! ()

Akyno

Celkom zábavné, avšak mám pocit že do toho šiel Pixar len na pol plynu. Určite by nezaškodil nejaký ten dlhší kúsok so sci-fi tématikou. Snáď to bude práve chystaný Wall-e. ()

Jear01

Znám desítky animáků který jsou dvacetkrát delší ale ani z poloviny tak vtipné a povedené ,,Good Job! ! ()

LencaN

I mimozemšťánci se musí nejdřív naučit jak unášet lidi ;) a tohle bylo fakt srandovní, takovýho mrňouse bych brala doma :) hezká animace, super nápad a k tomu perfektně namíchané songy známé i neznámé. ()

Adams

Naprosto skvělé a vždy originální! Boundin, For the birds, Geris game a Lifted je dle mě špička jejich tvorby. Těším se na Wall-I. ()