Pastýř

• Česko Strážce hranice (více)

Jednotka amerických zvláštních sil se rozhodla vydat se na dráhu zločinu a chystá se do Spojených států propašovat heroin v hodnotě 35 milionů dolarů. Do cesty se jí ale staví agent pohraniční stráže Jack Robideaux (Jean-Claude Van Damme), který dříve pracoval na newyorském oddělení vražd. Přestože po něm jdou sebevražední atentátníci, krutí sadisté i zrádní úředníci na obou stranách hranice, Jack s nimi nemá žádné slitování. Osamocen se pouští do nebezpečného boje s mocným kartelem. (Bontonfilm)

Aleššek

...a to mám Jeana rád, ten už se asi dobrého filmu nedočká, ale furt živim naději, že ten nejlepší Jeanův film teprve příde, tohle bylo dost slabé. ()

Mitch645

Vcelku ucházející film s přestárlým Van Dammem. Bohužel v posledních letech hraje ve strašných slátaninách. Na tohle se ještě dá docela koukat, i když v budoucnu to už znovu asi nedám. ()

ouf

Vadaman na stezce pomsty , v rozklepané končetině uzlíček né s buchtama ale s králíkem.Proboha proč králík???V tomto momentě se velmi intenzivně snažím zapomenout na onoho králíka. Adki předvedl vynikající choreografii , zvlášť potom stahovák s pákou na ruku pocházející ze samba. Vadaman a zajac to muselo vymyslet snad vojta dyk nebo mádl ? ()

Yaan2

°°Film z roku 2008 a vypadá, jak z 80tých let. Jde vidět, že Isaac Florentine toho moc neumí a JCVD má hodně špatného managera... Jinak Scott Adkins to taky moc nevychytal. V roce 2008 se dostal na vrchol a hraje v tomto??? To si ze mě děláte pr*el???? Nevím, co si v tu dobu rval do nosu, ale musel to být hodně silnej sajrajt'!!! Navíc podle boule na hlavě JCVD jde vidět, že se bývalá feťácká garda sešla, slušně řádili, a místo afteru si dopřáli filmek. Je to prostě masakr. ()

beaverkiller

Van Damme už dávno vyhořel a točí jen nudný sračky. Tohle je jen další důkaz. A zpomalený záběry při bojových scénách dokážou akorát nasrat. Králíčka nemá cenu řešit, prostě jen stupidní nápad chorého mozku. ()

danny79

Tenhle film je dost spatny, nejvice spatnym ho nesmyslny scenar se spatnymi dialogy. Dale zapasy, to je to co je v tomhle filmu podstatne, jsou neprehledne, zmatene a spatne. Spatna prace kamery se projevuje i na jinych mistech. Nuda ()

Sandai

Takový klasický béčkový akčňák. Ale s jednou zajímavostí. V roli ozbrojeného a obrněného autobusu se objeví Karosa. ()

StandikK

Strašně zbytečný film. Vrcholem nesmyslného filmu je souboj mezi Van Dammem a Adkinsem. Kdo asi může vyhrát? Že by lepší? Samozřejmě, že ne. Přece ten, kdo má větší honorář. ()