Mrňousci (TV seriál)

Animovaný / Komedie

Francie, 2006, 5 min

Eric Gravel

Philippe Delarue

Abych pravdu řekl tak nemít dceru tak asi dlouho nevím co to mrňouskové vlastně je.A myslím si že se mi to líbí mnohem víc než dceři,která mě volá že už to bude začínat a v tu chvýli přestávám vše dělat a letím k televizi.No a samozřejmě že je mám už ve svý filmoté :-) .Nejlepší večerníček co jsem kdy viděl proto pět hvězdiček.(27.2.2012)

Plné hodnocení dávám kvůli originalitě a protože některé minipříběhy "ze života hmyzu a jiné havěti" jsou jednoduše geniální. ■ Chyba v epizodě "Bezdomovci" z druhé sezóny. Farmář vezme bedničku jablek a položí ji na bedničku brambor. V okamžiku "evakuace" je bednička jablek stále nahoře. Když se farmář k bedničkám vrátí, jsou nahoře brambory.(29.3.2012)

Mám shlédnuto 20 dílů (z 59) no a jak to říci ..... Animace je skvělá (postavičky jsou velmi roztomilé), ale někdy není zcela jasné určit, co onen výraz hmyzáka znamená. Příběhy jsou povětšinou vtipné, ale někdy jen prostě pěkné a "skeče" se často opakují v dalších dílech! .... Netroufám si zatím dát plné 4*, jelikož takové kvality to podle mě nedosahuje! ... Ale je to pěkné, zasmál jsem se! :o)(27.5.2007)

Dalo sa uz v par filmikoch zhliadnut kombinaciu animacie a realneho sveta,sice vacsinou celoveceraky...ale az tento serialik toto umenie dotiahol do dokonalosti:). Predstavte si pixarovych kratasov...ktory su na polovicu animovany a na polovicu realne natoceny...a zmixovany do funny 5minutovych krataskov zo zivota hmyzu...Musim este pochvalit perfektny zvuk...ktory tomu daval dalsi rozmer. Originalne,uletene,zabavne...5/5,nazdar:)(10.4.2008)

Až budu velký, budu mít děti. A až ty budou malé, budu jim pouštět tohle. (A Hannah Montanu v té době už nahradí Lucy Dakota Alabama Virginia, která bude kouřit zase jinému producentovi. Nicméně, odbočil jsem.) Minimalistická, a přesto zajímavá a promyšlená podívaná z ubzučeného hmyzího světa, zachycená úžasnou kamerou a doplněna skvělým hudebním a zvukovým podkresem. Vážně, pokud máte doma caparty, pusťte jim tohle a vyvažujte to Pokémony. Z dětí vám vyrostou úžasní lidé.(6.11.2011)

• - V epizodě "Bezdomovci" veme farmář bedničku jablek a položí ji na bedničku brambor. V okamžiku "evakuace" je bednička jablek stále nahoře, avšak když se farmář k bedničkám vrátí, jsou nahoře brambory. (Jirka_Šč)