Mrňousci (TV seriál)

Animovaný / Komedie

Francie, 2006, 5 min

Eric Gravel

Philippe Delarue

Ať už napíšu cokoliv, myslím, že přínos tohoto seriálu je pro dnešní děti větší než všechny pohádky od Pixaru dohromady. "Reálný" pohled do světa přírody vtipnou formou, ale se zachováním vlastností jednotlivých "účinkujících", kdy si děti mají opravdu co odnést. Úžasný nápad, krásné prostředí a solidní animace, pět hvězdiček, ani jsem nemrknul .. :-))(23.11.2011)

Vyjádřím se jednoduše.Naprosto geniální!!!! :-D:-D Skvělý nápad. Takhle jsem se zase dlouho nenasmál. Když beruška řádí s mouchama nebo vážkama a závodí, padám pod stůl :-D. V doprovodu efektů letadel, vrtulníků a tak podobně, to tomu dodává náboj velké ráže. Šikovně zpracované a moc srandovní. Další groteskní seriál, který si u mě našel místo. 90%(17.10.2010)

Až budu velký, budu mít děti. A až ty budou malé, budu jim pouštět tohle. (A Hannah Montanu v té době už nahradí Lucy Dakota Alabama Virginia, která bude kouřit zase jinému producentovi. Nicméně, odbočil jsem.) Minimalistická, a přesto zajímavá a promyšlená podívaná z ubzučeného hmyzího světa, zachycená úžasnou kamerou a doplněna skvělým hudebním a zvukovým podkresem. Vážně, pokud máte doma caparty, pusťte jim tohle a vyvažujte to Pokémony. Z dětí vám vyrostou úžasní lidé.(6.11.2011)

Wow. Vhodné pro děti od 2 do 35 let! Prvních dva díly mi přišly zajímavé a upoutaly mě k televizi. Pak už jsem byl zcela naladěný na tento styl humoru, podobně jako u Spongeboba. Jak někteří "odpouští" chyby kombinace reálných záběrů a animace, mě přijde právě primární a povedená. Berušky jsou parádně škodolibé.(6.10.2013)

Tohle jsme koupili pro našeho mrňouse a musím přiznat, že s největší radostí se na to koukám s ním. Ze začátku jsem měl obavy z té digitální animace, ale nakonec to vůbec nevadí. Příroda je pravá, příběhy vynikající, hudba příjemně hypnotická, taková ta letní nálada, když se natáhnu někde dál od ruchů civilizacedo trávy a poslouchám ty cvrčky a jinou havěť.(5.6.2009)

• - V epizodě "Bezdomovci" veme farmář bedničku jablek a položí ji na bedničku brambor. V okamžiku "evakuace" je bednička jablek stále nahoře, avšak když se farmář k bedničkám vrátí, jsou nahoře brambory. (Jirka_Šč)