Mrňousci (TV seriál)

Animovaný / Komedie

Francie, 2006, 5 min

Eric Gravel

Philippe Delarue

Kamarádky mě měly vždycky tak trochu za magora, ale pořád doufaly, že se to srovná. Když jsem jim pustila tohle, doufat přestaly. No, každýho to asi nedostane, ale já těmhle potvůrkám ty čtyři hvězdičky bez váhání dám, ale na plný počet to prostě nevidím, protože některé díly byly dost slabé a o ničem. Každopádně hyperaktivní beruška a pavouk snažící se neustále chytit mouchu jsou nejlepší... :-)(4.7.2013)

Mám shlédnuto 20 dílů (z 59) no a jak to říci ..... Animace je skvělá (postavičky jsou velmi roztomilé), ale někdy není zcela jasné určit, co onen výraz hmyzáka znamená. Příběhy jsou povětšinou vtipné, ale někdy jen prostě pěkné a "skeče" se často opakují v dalších dílech! .... Netroufám si zatím dát plné 4*, jelikož takové kvality to podle mě nedosahuje! ... Ale je to pěkné, zasmál jsem se! :o)(27.5.2007)

Abych pravdu řekl tak nemít dceru tak asi dlouho nevím co to mrňouskové vlastně je.A myslím si že se mi to líbí mnohem víc než dceři,která mě volá že už to bude začínat a v tu chvýli přestávám vše dělat a letím k televizi.No a samozřejmě že je mám už ve svý filmoté :-) .Nejlepší večerníček co jsem kdy viděl proto pět hvězdiček.(27.2.2012)

4* za veľmi kvalitný animovaný seriál. Život hmyzu je tu vykreslený s francúzskou nonšalantnosťou. Animácie sú prepracované, zasadenie do reálnej prírody veľmi dobrý nápad. Pri niektorých komentároch som sa veľmi pozastavil, pretože predsa len je tento "seriál" určený pre detského diváka- môj synovec ktorý má 1,5 roka ho zbožňuje. No aj dospelý divák si tu jednoznačne nájde svoje, spomeniem len občasné narážky na iné filmy( závodenie lienky a múch v prvej časti- SW e1).(30.11.2008)

Mnoho lidí si může pomyslet, když zhlédne galerii, že tohle je pohádka na dobrou noc pro malé děti. Není tomu ale tak. Bavit se u tohoto animáku budou stejně děti i rodiče. Navíc, děti by odmítali jít spát, chtěli by vidět další a další části. Originálně pojatý hmyzí svět, jak ho ještě nikdo neztvárnil si zaslouží obdiv. Nic není ponecháno náhodě a detaily jednotlivých zvířátek a prostředí berou dech. Ke zvukům už ani nemám slov, to je kapitola sama o sobě. Vřele doporučuji, nestyďte se pustit si namísto F1 právě Minuscule.(21.10.2010)

• - V epizodě "Bezdomovci" veme farmář bedničku jablek a položí ji na bedničku brambor. V okamžiku "evakuace" je bednička jablek stále nahoře, avšak když se farmář k bedničkám vrátí, jsou nahoře brambory. (Jirka_Šč)