poster

V jeho rukou

 • Francie

  Entre ses mains

Drama

Francie / Belgie, 2005, 90 min

 • noriaki
  ****

  Benoît Poelvoorde a Isabelle Carré podruhé, tentokrát s thrillerovou příchutí. A sluší jim to spolu skoro stejně jako v Les Émotifs anonymes. Anne Fontaine natočila pomalé, minimalistické, skoro skandinávské drama, ve kterém - cynicky řečeno, láska hory přenáší. Alfou a omegou atmosféry je výkon obou protagonistů. Ten se dá schovat do škatulky "civilní", přesto však vysoce nadprůměrný. Forma podpořená skvělou kamerou, za ním nezůstala pozadu a výsledek je tak občas až nepříjemně realistický. Skvělý film, jehož jedinou vadou je paradoxně jeho největší plus.(30.7.2013)

 • claudel
  ****

  Někdy přemýšlím, že se budu dívat už jen na francouzské filmy. Názorná ukázka, jak lze uchopit psychologický thriller po francouzsku. Je to něco úplně jiného, než čemu jsme vystaveni u amerických thrillerů. Navíc Isabelle Carré, to je múza, to je herečka par excellence, hors pair. A když si pustíte Annu M. a následně Entre ses mains, vidíte tu univerzálnost, mnohovrstevnatost a široký záběr. Valérie Donzelli ve vedlejší roli rovněž splnila své a belgický komik Benoit zase dokázal, že vážné role mu také celkem dobře svědčí. Anne Fontaine nezklamala.(9.8.2018)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,905,302(2.7.2010)

 • sibskyn
  **

  Benoit tu hraje vraha na kterého hodně letí ženský, ale když má dojít k sexu, tak je radši přefikne nečím jiným, film se vám sice snaží trochu mást, že on není ten masový vrah o kterém se všude mluví, ale člověku je to hned jasné už od začátku, že vrahem nemůže být nikdo jiný než Ben. Film si s vámi prostě neumí hrát a vy jen znuděně čekáte co bude dál, jenže nic zajímavého se neděje.(5.8.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace