Tajemství

07. Tajemství a zdraví
08. Tajemství a svět
09. Tajemství a vy
10. Tajemství a život

Držíte v rukou velké tajemství vesmíru.
Zákon, který byl roky skrýván před zraky běžných lidí. Umění, které v rukou drželi potajmu nejmocnější lidé historie.
Jediný svitek, jehož přečtení vedlo k poznání nejdůležitějšího zákona vesmíru, zákona přitažlivosti. Po tisíciletí se jediná kopie svitku obkreslená z navždy pohřbené smaragdové desky dostávala z rukou do rukou velkých učenců a její tajemství přivedly k životnímu úspěchu a moudrosti takové osobnosti jako Platon, Shakespeare, Newton, Hugo, Edison, Lincoln, Einstein, Beethoven... A nyní toto Tajemství vstupuje na světlo světa a můžete jej objevit i vy.
Skupina odvážných vědců, podnikatelů i filozofů úspěchu pod vedením australské spisovatelky Rhondy Byrne natočili snímek, který odhaluje Tajemství a dává všem jeho majitelům schopnost ovládnout svůj život a určit si veškeré bohatství, kterým bude oplývat. Tento dokument se stal během několika měsíců bestsellerem a vedl k největšímu nárůstu bohatství čtenářů a diváků ze všech děl odvětví osobního rozvoje.
Film o němž i Oprah Winfrey ve svém pořadu prohlásila, že je přesně tím, co se snažila celé roky svým divákům předat, přichází do České republiky a dnes máte možnost The Secret objednat i vy, a nahlédnout tak pod závoj Tajemství úspěchu. Z úst nejvlivnějších myslitelů a vědců současnosti se naučíte ovládat zákon přitažlivosti, kterým sobě i své rodině darujete nový život v hojnosti. DVD disk, jehož obsahem jsou i bonusové materiály, je uceleným dílem, který znamená revoluci v osobním rozvoji.
Od pradávna bylo tajemství předáváno, cestovalo po staletí - aby se k vám dostalo. Nyní se dozvíte tajemství, jež vám může navždy změnit život. Co je to to Tajemství?
Průkopnický celovečerní film odhaluje velké tajemství vesmíru. Toto tajemství zcela změnilo život lidem, kteří se ho dozvěděli.
Toto je tajemství všeho - tajemství bezmezné radosti, zdraví, peněz, lásky, štěstí - všeho, co jste kdy chtěli. Tento úžasný film obsahuje všechny zdroje, které budete potřebovat k pochopení a prožití The Secret - Tajemství. Poprvé v historii přední vědci, umělci, učitelé a filozofové odhalí The Secret - Tajemství a budou vyprávět podmanivé příběhy o vyhubení nemoci, získání jmění, dosažení cílů a životní úrovně a také o míře štěstí, již mnozí považují za nemožnou. Zdroj: TS Production (ČSFD.cz)

Beer Ceps odpad!

Netvrdím, že pozitivní myšlení nic neovlivní, ale tak, jak je to pojaté v tomhle (dokumentu) je opravdu příšerné. Pak není divu, že každý idiot chodí do talentových soutěží se ztrapnit, jelikož je oblbnut tím, že si každý může splnit svůj americký sen. ()

DeathTheKid odpad!

Dámy a pánové, chytám nádech dokumentárního kritika a mám vážně pocit, že mi to jde! Třeba nedávno jsem opravdu zarytě myslel na to, jak si najdu super práci a budu bžiliondář... ale mám i menší cíle. Takže když jsem na poslední akci chtěl mít hrozinky moc sex s tamtou načančanou slečnou,tak jsem se na ni upřeně díval, vysílal signály a optimisticky a intenzivně jsem uvolňoval tok svých metafyzických myšlenek, abych se večer miloval jako nadržený bizon a vyprcal z ní poslední známky inteligence! No, omyl. Avšak jediné z čeho bych mohl zbohatnout a mít nepřeberné množství kýženého sexu, je vymyslet mašinku, která by vyráběla energii z lidské blbosti. A je to tady!!! Nobelovka za první perpetuum mobile v historii, čerpajíc z nekonečné lidské demence a naivity. Fajn holky a kuci, věřte si třeba ve Zvonilku a piráty, ale neperte nám do hlavy, že je to dogmatická pravda...sem se zas nasral ^_^ ()

ArdathBay

Zajímavý dokument o lidském životě a přístupu k situacím a o pozitivistickém myšlení. Jen by na to stačila třetina stopáže. Ale to by Tajemství nesmělo být točeno především pro amíky. Je to jako zprávy na N@vě. Něco se stane a musí to být řečeno polopaticky a hlavně se to musí vizualizovat. Dle mého stačila maximálně hodina a bez těch "názorností". Nevím jak Vy, ale já už znám Tajemství. Jestli chcete rozšířit naše řady... ( sakra kam jsem dal to video místo tohoto komentáře..) ()

Forsberg11

Niečo na tom pravdy samozrejme je. A možno viac ako si myslíme. Teda obsah filmu hodnotím v celku kladne. Myslím, že rozpisovať sa viac o tomto fenoméne by ani nemalo zmysel. CSFD nie je stránka zameraná na filozofické témy New Age. Miernu kritiku si však zaslúži celková forma akou je The Secret podaný. Bolo to tu už v mnohých komentároch zmieňované, proste ako pre debilov. Vidno, že oblasť záujmu distribútorov je hlavne americký trh. Pochváliť treba krásnu hudbu a niektorých celkom sympatických rozprávačov Tajomstva. Myslite pozitívne a "feel good." ()

JADIM

Nemuselo to byť podané tak sektársky a mohlo to ísť viac do hĺbky a konkrétnejšie vysvetlovať, ale aj tak sa mi to úspešne vrylo do hlavy. Negativita prináša iba ďalšiu negativitu, pričom pozitívne myslenie sa vždy dobre zhodnotí. Už iba dúfam, že tu raz pridám piatu hviezdičku :) 8/10 ()

casioa....

Beriem na tom všetko na milosť, okrem toho všade omieľaného materializmu----prachy+ úspech= štastie...to nemôžem prekusnúť.... ()

Malakal

Film Tajemství = né moc pěkně zfilmovaná kniha Tajemství. ALE! V tomto případě hodnotím pouze obsah, ne formu a ten rozhodně "odpadový" není. A hlavně... Ať si říká, kdo chce, co chce, tajemství prostě funguje! ()

BlackTom

Keď už si mám vybrať skutočne hodnotné myšlienky, radšej si prečítam niečo od Osha. Tuto sa nejaká neukojená stará vražda inšpirovala americkým snom a zarobila na nekonečnej ľudskej hlúposti majland. V ghettách, slumoch a favelách si tvojou knihou, milá Rhonda, vytierajú riť. Slovami Georga Carlina: "Fuck Hope!" ()

markul

Funguje to. Ověřeno praxí. :) Je tu vlastně ve zkratce vysvětlen princip ovlivňování reality. Podobně jako v knihách Vadima Zelanda, ale trošku zjednodušeně. Realita se opravdu dá tímto způsobem ovlivnit. Je to až neuvěřitelné. Proto je taky hlavním předpokladem uvěřit. A to bývá velmi obtížné, protože se to vymyká dnešnímu chápání světa a reality. Ale pokud to zvládnete, tak si můžete vybírat z prostoru variant co se vám zamane. A je potřeba mít už něco na podobné téma přečteno, aby měl pro vás dokument opravdový smysl. Já jsem zde nic nového nenašel, přesto jsem spokojen. Ovšem nebuďte naivní a nečekejte, že si sednete na zadek a všechno přijde samo. Přesto vše, co se na světě odehrává, začíná v představivosti člověka. Neexistují žádná omezení, omezení existuje jen v naší hlavě. To, co si myslíme, se zhmotňuje. Objevilo se již také pokračování The Opus. ()

Greenpeacak

Mne osobne to otvorilo oči. Neverím tomu sto percentne, ale som presvedčený, že kúsok pravdy predsa len na tom niečo bude. Proste odkedy som zhliadol Tajomstvo, začal som uvažovať inak a v poslednom čase sa mi to začalo vyplácať. Neviem či je to len náhoda, ale niečo mi vraví, že nie. Je to dokument takého typu, ktorý vás prinúti zamyslieť sa, takže ľuďom, ktorí neradi myslia to vrelo neodporúčam. ()

Aslan

Tajomstvo, dve veci pozitívne. Po prvé máme byť vďačný, a po druhé myslieť pozitívne. Zvyšok sa vykašlite na tie táranini ()

Eamby odpad!

Ahoj, jsem velká optimistka, věřím, že když budu věřit, tak vše dokážu a vše se mi splní. Když onemocním rakovinou, tak se podívám na "dokument" The Secret, zjistím v čem tkví tajemství a vyléčím se. Momentálně jsem si úplně jistá, že zítra půjdu po městě a spadne mi na hlavu taška plná peněz a budu bohatá. Budu myslet na to, že se ráno probudím, narostou mi křídla a já se naučím létat... když budu konečně bohatá a naučím se létat, tak se stanu prezidentkou USA a budu nesmrtelná. ()

Shedom

Obsah tohto dokumentu, resp. jeho posolstvo, je mi známe už dávno (z iných zdrojov), takže som sa nedozvedela nič, čo by som už predtým nevedela (a nepoužívala:))... Čo ma však mrzí, je tá desná forma, `a la verzia pre tupé masy... Značne dehonestujúce. Nedivím sa ľuďom, ktorí tomu dali odpad, pretože z filmárskeho hľadiska to odpad proste je. Sama váham ako a či vôbec hodnotiť, ale pod vplyvom pozitívna najťažšieho kalibru, nechávam sa strhnúť k 4 hviezdam. ()

ThomasCrown

V podstate proste a dostanete bez omáčky okolo, ale má to niečo do seba, keďže viem, že to funguje. Príjemná stopáž, v ktorej je povedané všetko čo treba, príbehové spracovanie poteší a tajomstvo vlastne pozná každý, nie je treba ho vôbec hľadať, len si ho uvedomiť. ()

.MJ.

Věřte mi, že takhle jednoduché to určitě není. Zajímavá myšlenka, ale jen ta stačit nebude... 40% ()