Alyce Kills

Alyce si užívá večer se svojí kamarádkou, alkoholem a drogami. Poté, co ji shodí ze střechy domu, začne Alyce sžírat pocit viny a ponoří se do děsivé noční můry plné sexu, násilí a drog. Její mysl se trhá na kusy a stejně dopadne každý, kdo se jí postaví do cesty. (Mr.nachos)

Soubi

Velmi zajímavý námět činí z tohoto slabšího horůrku zapamatovatelnou záležitost. Zvláštní je zlom v ději, kdy se v první půli budete bát a v (úplně jiné) druhé polovině koukat a nevěřícně kroutit hlavou :). Originální záležitost s celkem sympatickou (ačkoli mírně vyšinutou) hlavní hrdinkou. ()

concoxtion

Trochu směsice žánrů.. Více se mi tedy líbila první polovina /pád ze střechy, duch Carroll, dýchánky na "E". Závěrečné čtvrcení a porcování těl docela úlet. Nicméně představitelka Alyce (Jade Dornfeld) mne bavila, a po druhé projekci stále za 5. ()

Pitryx

Velmi dobře zpracovaná studia světa narkomanů se super gore závěrem. Hlavní postava mi sice k srdci nepřirostla, ale to není podstatné. Možná je ve filmu pár hluchých míst, ovšem pouze vizuálně, pokud stíháte titulky, najdete pár zajímavých myšlenek. Mně se filmek líbil a dá se říci, že byl hodně zajímavý. 201209158808/8956 //*** a půl//+++++Jsem musel být asi také pod vlivem, když jsem to poprvé hodnotil. Nebo to patřilo k jinému filmu? No, ta myšlenka tam někde je, ale skoro celý film se prožvaní. Takže ponechávám něco za velmi dobrý gore závěr, A to je vše. ()

Dickator odpad!

Holka se zfetuje, zabije kámošku a pak začne fetovat ještě víc, ne, tohle mě bohužel neoslovilo. A to hlavně pro ten začátek, kde mi dialogy přišly tak nechutně stupidní a nepřirozeně působící. ()

Cechyno4

Stopáž filmu je 89 minut a celkově se v 75 minutách filmu nic nedělo, až na dvě lekačky. Párty, alkohol, drogy a kde je nějaký smysluplný příběh, napětí, strach ? Nikde ! Konec filmu byl již lepší a hlavně hororový. Celkové porcování bylo dobré a udivilo mě jak ta křehká dívenka to zvládala naprosto bez problémů. Ani oko ji přitom necuklo ;) Konce filmu ovšem celkové hodnocení zachránit nemůže jelikož většinu filmu jsem se nudil. Pro mě zklamání. ()

Sticks

Uvažoval by som nad troma hviezdami, obzvlášť za vizuálne výčitky svedomia. Ani cez sympatické herecké obsadenie a patričné znechutenie nemôžem udeliť. Snímok skáče z jedného hororového klbka na úplne iné. Začína to s alternatívnym lookom, prechádza cez psycho nástrahy mysle, ďalej na drogovú drámu končiac nezvládnutým zrútením. Ešte aj titulky od Patrika si dačo povymýšľali... 4,25/10 14.10.2012 Po druhom zhliadnutí musím predsa len doceniť kvality Alyce. Síce to po prvej tretine kvalitne klesá, nemyslím si, že je to až taká katastrofa, práve naopak. Svetlé segmenty jednoznačne držia pozornosť diváka. 7/10 ()

darebacek

Tak je normální, že ženským semtam jebe, ale tedlé Alyci drblo teda pořádně. Humorná scénka s rušením nočního klidu, když na ni v noci zabuší soused a ona když mu odpoví že teda porcování mrtvoly nechá na zítra, mluví za vše :-) Nějak mě film ze začátku nudil a deprimoval a pak už jenom deprimoval a byl jsem zhnusený i když semtam jsem se fakt i zasmál, ale teda fakt dost černému humoru. 40 % ()

mikessc

Prva polka filmu je trochu slabsia a zo zaciatku by som ani nepowedal, ze tomu dam 4* . Druha polka uz bola na taky styl vycinania jako vycinal Michael Douglas vo filme volny pad no nie az tak zabawne. A ten koniec nemal chybu, skratka dobre to bolo. ()

veverysiak

Slušný námet a vynikajúca Jade Dornfeld, keby sa k tomu pridali scenár s réžiou, bol by to nadpriemerný kúsok, tá pomalá metamorfóza mierne divnej dievčiny na chladnokrvnú mäsiarku si pýtala silnú herečku a našťastie ju chlapi našli, miestami to pripomínalo známejšie filmy, ale tie sa zasa neodvážili k takým drastickým záverom, veľká škoda tých nelogizmov a hlúpostí, ktoré sem boli zrejme kvôli natiahnutiu stopáže vnesené, takže 45%. ()

Venceslao90

Hlavní hrdinka sympatická, posledních dvacet minut a samotný závěr výborný, některé scény mi dokonce vzdáleně připomínaly Trainspotting, ale jako celek mi to nějak nesedlo. Není to vyloženě špatné, je to celkem chytře natočené, ale postrádá to jakýkoliv příběh a všelijaké "stavy" hrdinky mě prostě nebraly. Jinak jako horor bych to vážně neoznačil, spíše psychologický thriller. Obrázek u filmu je dost zavádějící, zas takový masakr to po celou dobu není :) ()

LCH

Dost povedená záležitost ! Sledovat jak se stane z prakticky "normální" ženy, žena šílená. Všechno zapříčinila "menší" nehoda na střeše, která měla za následek smrt několika lidí...Dávám (80%). Na hvězdy to vychází 4. ()

naytsirk

Alyce se dala na pití.... se zpívá..... Ale tady se dá Alyce na fet a zkouší jak nejlíp si poradit s lidskym tělem, když už je to jen hmota a celý se jí nikam nevejde.... Nuda.... ()

ludena

Psycho ženská, také treba. Dobrá atmosféra vo filme, dobrý dej, dobrý koniec.A ešte som sa aj nasmiala , prečo nie * * * * ()

Tomiczekk odpad!

Ani ten konec to nezměnil, hovadina! Kecy kecy kecy a "2 sekundy" na konci se něco děje, jakože masakr, aby divák něco neřekl, patlanina. ()

Richie4422

Alyce je rozhodne zaujímavý počin, ktorý bude naveky rozdeľovať divákov. Film sa začína ako klasická televízna dráma, ktorá sa po chvíli pretaví do psychologického trileru s možnými supernaturálnymi prvkami len dovtedy, dokým sa nezačne absolútne absurdné bláznovstvo v podobe nekrofílie, masturbácie, bolestivého sexu a porcovania ľudských tiel. Niekomu môže vadiť táto náhla premena, ja som si však užil film ako celok a rozhodne som ho nevidel poslednýkrát. ()