Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příběh se odehrává v budoucnosti na planetě Amoi ve městě Tanagura, které ovládá superpočítač Jupiter. Lidská společnost je zde tvořena především muži a celkově se dělí do kast podle barvy vlasů. Takže na vrcholu společenského žebříčku stojí Blondies (Blonďáci) a na úplném dně jako ten nejhorší póvl se počítají Mongrels (Černovlasí). A pak jsou tu ještě tzv. Pets (Mazlíčci) což jsou lidé, které si Blondies kupují jako "otroky", které využívají především k sexuálním hrátkám.
Hlavní postavou příběhu je Mongrel Rikki, kterého hned na začátku příběhu zachrání Blondie Iason Mink před bandou chlápků, kteří ho chtějí zabít. Rikki nemá peníze a tak, aby Iasonovi nebyl nic dlužen nabídne mu sám sebe a Blondie samozřejmě přijme. Rikkimu se jeho nové postavení samozřejmě nelíbí a jeho snaha o svobození nakonec vede k tragickému konci. (Kocicka)

(více)

Recenze (12)

Madsbender 

všechny recenze uživatele

Distopická hard urban sci-fi s prvkami neexplicitného znesiteľného hardcore yaoi s ambíciami veľkými ako Blade Runner, ktorý silno pripomína, a zaujímavo rozpracovanou sociálnou a hierarchickou štruktúrov, lenže celok v druhej polovici po všetkých stránkach absolútne zlyháva. 1. diel 70%, 2. diel 20%, celkový priemer = 45%. ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Zprvu mě odradila toporná animace a taky, že "akce" začala téměř hned. Proto jsem film odložila a podívala se na něj až po delší době a nestačila se divit. Příběh pichlavé lásky zasazený do futuristického světa cizí planety a autoritářské společnosti rozdělené na kasty je plný děr v ději, ale nijak to nevadí pro pochopení, protože divák si je může domyslet. - - - - Dala bych přednost, kdyby měli Blondie a Riki spolu více prostoru, chyběl mi jasnější předěl od "nejsem idiot, abych se kvůli tobě svlíkal" k poslednímu nikotinovému polibku. Ale možná právě tohle je kouzlo nedořčeného vyprávění, že si dovolilo nechat to zahalené tajemstvím a divákovou fantazií. SHRNUTÍ: Když se ti prsten pro mazlíčky zaryje pod kůži. ()

Reklama

Mi Nü-Chai 

všechny recenze uživatele

Moje první filmové yaoi dopadlo nad očekávání dobře. Příběh a charaktery sice prajednoduché, ale ne extrémně pitomé, grafika jaksi nevyvážená - v některých okamžicích vypadala velmi dobře, jindy naopak nic moc, pěkná hudba a rozumná stopáž není ten úplně nejhorší mix. Erotické scény nezabírají většinu filmu a jsou nakresleny relativně vkusně, žádná full frontal nudity či přílišné detaily. Závěr na mě působil sice trochu rozpačitě, nicméně tohle byla asi ta nejlepší možnost, jak to celé zakončit, takže mi zase tak moc žíly netrhal. ()

Subjektiv 

všechny recenze uživatele

Žánr - Pokud považujeme shounen-ai za žánr s romantickým vztahem mezi muži a yaoi, za žánr, kde dochází k sexu mezi muži, tak Ai no Kusabi je yaoi. Nemusíte se však bát (či se těšit, dle vaší nátury) nějakého gay porna. Děj - Budoucnost se nejeví právě růžově, a to i v případě, že si nevšimneme, že se z ní ztratily všechny ženy. Dobře se má snad jen smetánka ve čtvrti Tonagura, která si život, hlavně ten sexuální, spestřuje vlastnictvím Pets (domácích mazlíčků), což jsou většinou nějací sexy mladíci. A jedním z Pets je i bývalý gangster Riki se svým páníčkem Iasonem, řečeným Blondie. Ovšem původ Rikiho nepřidává jinak váženému Blondiemu na společenském statutu. Rikiho se však vzdát nehodlá. Vztahy postav - Jsou poměrně nezvyklé, jak už to tak u yaoi žánru bývá, naštěstí se výhybají těm nejhorším žánrovým klišé, nicméně ne všem klišé. Riki např. je v podřízeném postavení, ovšem ne proto, že by byl přirozeně submisivní, ale protože si se svým společenským postavením nemůže vyskakovat. Není to žádný trouba ve vleku událostí, což mi zatím u žánrově spřízněných anime vadilo. Blondie sice zase má veškerou moc nad tělem Rikiho, ale nemá moc nad jeho city. Rovněž do příběhu trochu zasáhne i nějaká ta vedlejší postava. Yaoi - Zatím sexuálně nejotevřenější Yaoi, co jsem viděl, nicméně žánr nevyhledávám, takže... V každém případě jsou tu odhalení bishouneni, a to téměř zcela. Také spolu souloží, ale to už není vidět tak zcela. Hentai to rozhodne není. Shrnutí - Nadprůměrné Yaoi, u kterého bych vyzdvihl hlavně depresivní a mírně tajemnou atmosféru a prostředí, ne nepodobné třeba Blade Runnerovi. Blade Runnera ovšem IMHO dosaženo rozhodně není. Lepší ***. ()

skretik 

všechny recenze uživatele

Parádne temný príbeh... Zaujímavé vykreslenie charakteru postáv, konflikt spoločenských tried, netypické vyvrcholenie a aj záver... Ale človek sa v tom stráca (teda aspoň ja som sa strácala)... občas som nevedela, že je to skok v čase, takže kým som sa do toho dostala, tak to chvíľku trvalo... A potom zse skok... ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama