Hrozba v poušti

Čtyři měsíce před invazí v Afganistánu, během tajemné mise, šest vojáků z elitární vojenské jednotky se musí postavit proti nepříteli, o kterém se jim ani nezdálo! Film režiséra kultovního snímku The Blair Witch Project. (LIVINGDEAD)

illy.cz

Nuda nuda a ještě jednou nuda...slabá atmosféra a katastrofální ,,herecké" výkony. Mít film tak o 10 minut víc, tak to vážně nevydržím a tu placku rozlámu. ()

IBI

Popravdě, původní myšlenka a režisér Blair Witch Projectu mohly dát dohromady skvělý film, kdyby nepřišlo pár ALE: 1) Nedotažená myšlenka - Ony "věci", o kterých se má točit celý film nejsou absolutně nijak popsané, ale přesto si nezachovaly ani špetku tajemna, 2) Pro mě absolutně nesympatická hlavní postava, která by se dala popsat jako absolutní bezcharakterní trotl a za 3) KONEC, ten byl na jednu stranu vysvobozením, ale na druhou stranu mě jasně utvrdil v tom, že tenhle film si už nepustím, i když se mi ten nápad jako celek líbí. ()

KarlWalf

Film je možná značně omezován rozpočtem, ale možná právě díky tomuto faktoru je jiný, než většina sci-fi produkce. Nečekejte akci, výbuchy a obří vesmírné lodě, ale naopak se dočkáte tajemna a pocitu nejistoty. ()

R.I.P.

Tento film je opravdu o ničem. A jelikož to točil stejný magor jako Záhadu Blair Witch, není se čemu divit. Myslel jsem že Daniel Myrick zabloudil před deseti lety v lese a nikdo od té doby neviděl. Bohužel jak je vidět nějaký dobrák ho našel a on natočil další stupidní hovadinu. ()

nwx

Po odporném Blair Witch jsem si řekl, že to s D.M. ještě zkusím. Dám mu šanci. Ale promarněný čas. Úděsná pitomost. D.M. "nezklamal". ()

fandalehy

Kdo čekal něco na úrovni Záhady Blair witch, ten se nedočkal. Tenhle filmek je jedno velké zklamání. Žádná atmosféra, průhledné mizení (klasicky jeden po druhém), a k tomu ještě hodně ořízlý konec, který se sem vůbec nehodí... ()

bakeero

Jakýs takýs potenciál to v sobě má. Ani mi tolik nevadilo, že se tři čtvrtiny filmu nic neděje, jenže když se nic nestane ani v té závěrečné, tak mě to napínání zpětně přijde jako součást jedné velké nudy, kde se nic nestalo. ()

HonzaMag odpad!

Příhodnější název by byl spíše "Hrozba v přehrávači". To je tak když si člověk pozdě všimne varování na obalu - "Film režiséra kultovního snímku Záhada Blair Witch". Tahle nová vlna amatérských pseudodokumentů jde opravdu mimo mne ... ()

onlavu

Tajnůstkářské scifi, které naštěstí rychle ubíhá a netrvá moc dlouho. Pro vyznavače žánru příjemné zpestření, pro ostatní tupá nuda. ()

josieaddms odpad!

Nepřipomínali někomu ti trojúhelníkoví marťané bludičku z Buráka a Bludičky? Mně teda jo! Prý inteligentní světla... U některých filmů fakt nechápu jak mohli vzniknout... Horrory to je zkrátka žánr sám pro sebe, kde je možné aby se stalo snad úplně cokoli... Strašná nuda, příšerný nápad, hrozné zpracování, naprostá absence logiky a příšerný závěr. Tomuhle filmu se radši vyhněte obloukem. ()

Acrobat odpad!

Monológ hlavného hrdinu má vraj povýšiť tento film na niečo viac, v hľadaní tajomna. Ak ho však zbadáte cez primitívny červený žiarič, úsmev sa vynorí. Nepochopiteľný a nudný stret nesympatickej partie s nesympatickým neviem čím. Talibanským emzákom ? V podstate celé zle, nakoľko nemáš napätie si myslím, a koniec vyznie tak do prázdna, ako pôsobil celý zúfalý film. (videné 12.10.2018, AMC) ()

Majzlík

Nečekal jsem nic a dostal jsem hodně. Příjemné překvapení natočené za pár kaček, ovšem s perfektní atmoškou. Podobně jako Blair Witch připomíná The Objective spíš dokument a tím je ještě působivější. Navíc oceňuju, že konečně někdo natočil sci-fi o fenoménu vimanů. ()

beso74

Jedna z tých zvláštnych chvíľ, keď sedím nervózne pred telkou a kričím: VEĎ ICH UŽ KONEČNE ZABI, ZABI!!! Ťahá sa to totiž ako sopeľ po rukáve a niet tomu konca kraja, hotové čakanie na Godota. Čo už, neoslovilo ma ani spracovanie záhady Blair Witch a už vonkoncom nie toto divadlo z Afganistánu. Jediné šťastie, že sa tento príbeh americkej jednotky nenašiel niekde nahratý na dvd či inom nosiči, to by už bolo úplne na guľku do hlavy... ()

Zombiepod

Ľahko hororové sci-fi sústredené do vojnového konfliktu v Afganistane je pomerne nevídaným nápadom. To si divák však povie iba pred zhliadnutím filmu. Príbeh sa točí okolo tajnej misie agenta CIA a skupinky vojakov, z ktorých jediná postava nie je nijak zaujímavá či výrazná, a nemá v podstate hlavu ani pätu. Strach z nevideného sa vytratí už po pár minútach, a nastupuje nekonečne nudné putovanie púšťou bez štipky napätia či pútavosti. Debilný záver, ako inak, to len celé úsmevne zaklincuje. Neodporúčam. ()

DavidWebb

Strašne ťažko sa mi komentujú filmy s takým výborným nápadom a možnosťami, a ktorý vo výsledku dopadne takto. Ty moj smútok. Afganistan, púšť, americká jednotka, ufo s odkazom na starodávne príbehy o džinoch - skvelá myšlienka a ak by to spracoval niekto talentovanejší s omnoho väčším budgetom tak to mohol byť nervák pár excellance. Tohoto je naozaj škoda, neviem čo dodať... ()

Tanus

Oproti Zahade Blair Witch prijemna zmena. Hlavni rozdil bych videl v tom, ze tady se neco deje i driv nez 10 sekund pred koncem. Jak uz zminil Aiax, prijemny mix Predatora bez Arnolda a Akta X bez Scullyove. Kazdopadne prijemne prekvapeni ktere stoji za zkouknuti. Jedina vec co pusobila trosku rozpacite, kdyz se ve slunecnich brylich nekolikrat odrazi skoro cely stab :) ()

Solverino

Škoda těch poměrně slabých triků a nabubřelého "chlapáctví" několika looserů :) Jinak celkem zajímavý námět - mohlo by to být jinak mnohem koukatelnější! ()

LukKon

Zaujímavý námet, v zaujímavom prostredí a v (o trochu menej) zaujímavom čase, z ktorého by mohol byť, pri lepšej výprave a dostatku peňazí, zaujímavý mysteriózny thriller alebo horor. Spočiatku sa to celkom dobre rozbieha ako vojnový film, ktorý postupne upadá do stereotypu a príchod "záhadných svetiel" film úplne pochovalo. Bohužiaľ celý príbeh dopláca na to, že všetko je podávané len v náznakoch, efekty sú nedostatočne zvládnuté a nepotešia oko diváka rovnako, ako scenár nepoteší ucho. Myrick sa (bohužiaľ) snaží o návrat k Blair Witch Project pomocou agenta CIA, ktorý plní skôr funkciu dokumentaristu ako vedúcu osobu misie a ktorý má väčší strach o to, aby zachytil "udalosti" na kameru ako o svoj život. ()