Reklama

Reklama

O vepříku a kůzleti

(seriál)
Loutkový
Československo, 1970, 13x10 min

Obsahy(1)

Epizody:  1. Jak vepřík uschl docela na placičku
2. Jak vepřík a kůzle hledali houby
3. Jak si vepřík a kůzle koupili trumpetu
4. Jak vepřík a kůzle zasadili hrách
5. Jak vepřík a kůzle louskali ořechy
6. Jak vepřík a kůzle zvedali činku
7. Jak vepřík a kůzle pouštěli prasátka
8. Jak vepřík a kůzle malovali
9. Jak k vepříku a kůzleti přišlo padací house
10. Jak vepřík a kůzle stonali na sáně
11. Jak vepřík a kůzle slavili vánoce (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (12)

Ej Hlemýžď 

všechny recenze uživatele

Epizody: 1. Jak vepřík uschl docela na placičku 2. Jak vepřík a kůzle hledali houby 3. Jak si vepřík a kůzle koupili trumpetu 4. Jak vepřík a kůzle zasadili hrách 5. Jak vepřík a kůzle louskali ořechy 6. Jak vepřík a kůzle zvedali činku 7. Jak vepřík a kůzle pouštěli prasátka 8. Jak vepřík a kůzle malovali 9. Jak k vepříku a kůzleti přišlo padací house 10. Jak vepřík a kůzle stonali na sáně 11. Jak vepřík a kůzle slavili vánoce ()

Krissty 

všechny recenze uživatele

Jedna z nejúžasnějších pohádek všech dob!!! Nejvtipnější seriál všech seriálů! A ten dokonalý dabing ♥ Na vepříka a kůzle bych se mohla dívat pořád dokola a nikdy mě neomrzí. Byla jsem z nich hotová jako malá a jsem z nich hotová i dnes. Oni jsou prostě úžasní, MILUJU JE!!! Posuďte sami: Jak vepřík a kůzle zvedali činku. ()

Reklama

Karlas 

všechny recenze uživatele

Jedinečný dabing a roztomilé dialogy dělají z tohoto příběhu báječný večerníček, který ani čas nepokryje zapomněním. Pracovité, hodné, empatické kůzle a líný požitkářský vepřík se svými kamarády přinášejí nejen radost a smích, ale i poučení. ()

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Asi vůbec poslední Večerníček, na který jsem zapomněl při mé snaze ohodnotit absolutně všechny pohádkové seriály, díky nimž jsme se sestrami prožili tak hezké dětství. Zrovna O vepříku a kůzleti je klenotem, u něhož jako malí usínali ještě moji rodiče. Ale ani po tolika dekádách neztratil své kouzlo. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama