O vepříku a kůzleti

7. Jak vepřík a kůzle pouštěli prasátka
8. Jak vepřík a kůzle malovali
9. Jak k vepříku a kůzleti přišlo padací house
10. Jak vepřík a kůzle stonali na sáně
11. Jak vepřík a kůzle slavili vánoce (oficiální text distributora)

Ej Hlemýžď

Epizody: 1. Jak vepřík uschl docela na placičku 2. Jak vepřík a kůzle hledali houby 3. Jak si vepřík a kůzle koupili trumpetu 4. Jak vepřík a kůzle zasadili hrách 5. Jak vepřík a kůzle louskali ořechy 6. Jak vepřík a kůzle zvedali činku 7. Jak vepřík a kůzle pouštěli prasátka 8. Jak vepřík a kůzle malovali 9. Jak k vepříku a kůzleti přišlo padací house 10. Jak vepřík a kůzle stonali na sáně 11. Jak vepřík a kůzle slavili vánoce ()

Krissty

Jedna z nejúžasnějších pohádek všech dob!!! Nejvtipnější seriál všech seriálů! A ten dokonalý dabing ♥ Na vepříka a kůzle bych se mohla dívat pořád dokola a nikdy mě neomrzí. Byla jsem z nich hotová jako malá a jsem z nich hotová i dnes. Oni jsou prostě úžasní, MILUJU JE!!! Posuďte sami: Jak vepřík a kůzle zvedali činku. ()

Karlas

Jedinečný dabing a roztomilé dialogy dělají z tohoto příběhu báječný večerníček, který ani čas nepokryje zapomněním. Pracovité, hodné, empatické kůzle a líný požitkářský vepřík se svými kamarády přinášejí nejen radost a smích, ale i poučení. ()

Lachtaan

Asi vůbec poslední Večerníček, na který jsem zapomněl při mé snaze ohodnotit absolutně všechny pohádkové seriály, díky nimž jsme se sestrami prožili tak hezké dětství. Zrovna O vepříku a kůzleti je klenotem, u něhož jako malí usínali ještě moji rodiče. Ale ani po tolika dekádách neztratil své kouzlo. ()