poster

Ďáblovo dítě

 • USA

  Babysitter Wanted

 • Slovensko

  Vidiecka farma

 • Slovensko

  Opatrovateľka

Horor / Thriller

USA, 2008, 93 min

Scénář:

Jonas Barnes

Kamera:

Alex Vendler

Hudba:

Kurt Oldman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slasher
  ***

  Věřící vzorná mladá holka Angie přijede na kolej a rozhodne se přivydělat si hlídáním jednoho malýho nenažranýho špunta. Co se ale nestane? No věci se poserou, jak jinak. Hned první noci přijde na návštěvu neznámý zjizvený plešoun. Ten ale nebude zdaleka tím nejhorším.... A teď hádejte, je tenhle film slasher, exploitation, nebo snad nadpřirozený horor? To je právě ten problém, takový nakonec trochu přepísknutý hybrid toho všeho. Rychle jsem se dostal do děje, prvních 45 minut stačí k vybudování velmi slušný atmosféry, jenže pak se to prostě ne úplně ideálně vyvrbí. Ale pořád, celkově, se jedná o zajímavý horor, na který nevidím důvod proč se nekouknout. I na řezničinu dojde.(11.3.2009)

 • bourec
  *

  A to mi má jako nahnat strach?To si ten blbeček dělá prdel ,ne.Dvacet minut poznáváte hlavní hrdiny filmu,a pak bum,stojí před vámi čertík bertík."Mám hlad".Jeho rodiče vypadaj jako přestárlá dvojice country music.A pak to začne bejt ještě dementnější než začátek..Přesně takhle má vypadat,když hovado natočí hovadinu.10%.(5.12.2011)

 • J*A*S*M
  ***

  Ve velmi dobře fungujícím úvodu je nám představena hrdinka filmu - studentka historie umění Angie, která odpoví na inzerát shánějící dívku na hlídání, pár jejích spolužáků, kteří divákovi ukazují, že zrovna Angie si bolestivou smrt nezaslouží, a tajemný muž v tmavém obleku, jehož chování je přinejmenším znepokojivé. Dále se děj přesune na odlehlou farmu Stantonových, kde bude naše hrdinka sympatickému manželskému páru hlídat jejich zakřiknutého syna Sama. Jen co padne tma začne do domu někdo opakovaně telefonovat a divákovi je ukázán onen zlověstný muž, stojící opodál. Moc originálně to nezní, že? To je sice pravda, ale alespoň to funguje! V tuto chvíli jsem opravdu začal pociťovat strach a napětí a v duchu jsem jásal, že se po delší době zase objevil povedený horor. A pak se asi v padesáté minutě stalo něco, přes co jsem se nebyl schopen až do konce přenést. Ten zvrat mě sice fakt překvapil, ale osobně bych byl raději, kdyby byl Babysitter Wanted obyčejou naháněčkou s degenerovaným psychopatem, než takovouto pochybnou směskou subžánrů. Navíc je to celé docela prabídně odehráno, chvílemi jsem z toho měl dokonce pocit nechtěné parodie. Už dlouho jsem neviděl film, který by si to u mně svou druhou polovinou takhle zkazil. Do zvratu 7/10, po zvratu 3/10 -> celkově 5/10.(2.3.2009)

 • Vaklaf
  ***

  Je pravda, že se jedná o takovou koláž známého a viděného, ale to podle mě není nic, čím by fanoušek musel pohrdat, pokud se dobře baví. A to já zase jo. Dokonce jsem byl i napnutej a měl mírně nepříjemný pocity. A po zásadním zvratu už jsem se jenom bavil ve společnosti řeznickýho fotříka. Jistě se nejedná o nic světobornýho, ale já byl spokojenej a kromě neoriginality nemám nic, co bych kritizoval.(19.9.2013)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Tak tohle je Paráda!! Horor složený s několika Subžánrů.. Slasher, Explo.. Sám ani nevím co dále:) Filmy kde jsou děti Posedlé Dáblem jsou všechny výtečné.. Case 39, ..... Film je předvídatelný a hned Jasný.. Ale ta Atmosféra od druhé Půlky byla Něco! Naháněčky, Krev, Lekačky! Porcování Lidského těla jako při zabíjačce.. Super!(9.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace