Ďáblovo dítě

• USA Babysitter Wanted (více)
všechny plakáty
Trailer

Zdanie často klame. A niekedy smrteľne!  Angie Albrightová je študentkou histórie umenia. Ako väčšina študentov si potrebuje privyrobiť, a tak sleduje vývesku s inzerátmi, aby si našla prácu, ktorá by jej pomohla vylepšiť zlú finančnú situáciu. Odpovie na inzerát, ktorý hľadá dievča na stráženie. Dostane sa tak na odľahlú vidiecku farmu, kde má robiť opatrovateľku malého Sama , syna manželov Stantonovcov. Všetko je v poriadku, to však len do chvíle, kým nepadne tma. Potom sa začnú diať čudesné veci a namiesto stráženia malého chlapca bude musieť Angie bojovať o holý život... (oficiální text distributora)

Trailer

Sabrewulf odpad!

Chlap před vašima očima zabije a rozporcuje na kusy ženskou a vám se chystá udělat totéž (dokonce vás na to ještě upozorní!), vy ho tedy bodnete nožem do nohy a když leží na zemi, tak pochopitelně utečete a necháte ho tak. Aby to nebylo málo, tak to samé zopakujete ještě jednou po tom, co vás opět napadne. //// Prosím, přestaňte mě tímhle ubohým hororovým klišé trápit, už je to trapné. ()

johnymdoe

Sláva..po několika hrůzách zase něco docela dobrého. Chvilkami jsem se i příjemně o hlavní hrdinku bál a hlavní záporné postavy byly správně záporní. Slovo "hungry" budu ještě dlouho slyšet a tak to má v dobrým hororu být . Docela vřele bych mohl doporučit nebýt toho podivně náboženského začátku.I tak raději dávám 4 hvězdy..film pro mě tak na 65 procent. ()

bourec

A to mi má jako nahnat strach?To si ten blbeček dělá prdel ,ne.Dvacet minut poznáváte hlavní hrdiny filmu,a pak bum,stojí před vámi čertík bertík."Mám hlad".Jeho rodiče vypadaj jako přestárlá dvojice country music.A pak to začne bejt ještě dementnější než začátek..Přesně takhle má vypadat,když hovado natočí hovadinu.10%. ()

Vaklaf

Je pravda, že se jedná o takovou koláž známého a viděného, ale to podle mě není nic, čím by fanoušek musel pohrdat, pokud se dobře baví. A to já zase jo. Dokonce jsem byl i napnutej a měl mírně nepříjemný pocity. A po zásadním zvratu už jsem se jenom bavil ve společnosti řeznickýho fotříka. Jistě se nejedná o nic světobornýho, ale já byl spokojenej a kromě neoriginality nemám nic, co bych kritizoval. ()

MickeyStuma

Příběh je vlastně složen ze tří velice známých motivů. Noční hlídání dětí či dítěte studentkou při kterém začne řádit nějaký zabiják, antikrist v podobě malého kluka a manželský pár odchytávající v tomto případě mladá děvčata, které pak hlava rodiny porcuje na kusy. A není to skloubeno zrovna špatně. Děj je jednoduchý a byť už po několika takovýchto filmech bohužel velice předvídatelný, neboť tu originálního absolutně nic není, nedá se říci, že by to nestálo za shlédnutí. Vytkl bych jen tu neustálou hororovou hudbu na začátku příběhu při každém náznaku něčeho podivného, když se vlastně nic neděje a je to zcela přirozené i pro romantické filmy. Ztrácí to tak vývoj dramatičnosti. Jinak o slasher či gialo se tu nejedná, takže hromady mrtvol a potoků krve se tu nelze dočkat. Scéna porcování jakožto dívčího masa vypadá jako z nějaké polní kuchyně a nic děsuplného na tom není. Takže když to shrnu, jedná se o jednoduchý snímek připomínající tři starší hororové motivy v jednom filmu a nic víc. ()