Reklama

Reklama

VOD (1)

Dokonale vycvičený bojovník proti terorizmu a skvelý ostreľovač James Dial (Wesley Snipes) by si už rád vychutnával zaslúžený odpočinok, no keď ho na jeho farme v Montane navštívi jeho bývalý šéf Jeremy Collins (Ralph Brown), predsa len súhlasí, že preňho ešte niečo urobí- jednu „prácičku“, poslednú... Má sa dostať k nedávno dolapenému teroristovi Alimu Mahmudovi Jaharovi (Nikolai Sotirov), ktorého väznia v Londýne, a umlčať ho. James teda vycestuje do Británie a splní, čo sľúbil – netušiac, že ho práve kardinálne podviedli! Vzápätí sa totiž z lovca stane korisť a James sa má čo obracať, aby si v preňho cudzom meste našiel nejaký úkryt pred vytrvalými prenasledovateľmi z oboch strán zákona, ktorý ho chcú eliminovať. Prekvapivej pomoci sa dočká od iba dvanásťročnej Emily Dayovej (Eliza Bennett). (TV Markíza)

(více)

Recenze (70)

dANo 

všechny recenze uživatele

Wesley Snipes ako nezničiteľný a nedolapiteľný agent, ktorého síce všetci dokonale monitorujú, ale aj napriek tomu ho nie sú schopní chytiť. Film ma trochu zaujal scénami z netypickým strihom, ktorý z chaotických akčných scén spravil aspoň trochu živšie filmárske úseky, ale zbytok je praobyčajný a ľahko predvídateľný B-čkový akčák s totálne hrozným, priam až pedofilným happy-endom. ()

Figu 

všechny recenze uživatele

Na filmek jsem kápl náhodou při hledání Střelce s Lundgrenem. Zkusil jsem i toho s Wesleyem a můžu říct, že zkouška dobrá, ale bude opravdu jen jedna! Snipes i třeba kvalitní herečka Headeyová mají na víc, daleko navíc, než se ničit v něčem stopětiminutovém a nezajímavém, jako zde... Jinak pro všechny, kteří se třeba chystají na tento kousek - píší zde žánr akční. S akčním filmem to nemá nic společného, jen tak kdyby náhodou... 50% ()

Reklama

Falko 

všechny recenze uživatele

Jeden z dalsich lacnych akcnych filmov, ktory ma ale prekvapivo bavil viac, ako niektore Lundgrenovky. Wesley Snipes tu sice nestriela hlavu o hlavu a ani sa tu vela nebije, ale aj napriek slabemu scenaru ma film bavil. Mozno to bolo aj vdaka dievcatu, ktore mu pomahalo zbavit sa viny vrazdy policajneho dostojnika a jej tuzby dostat sa ku Snipesovi domov kvoli konom. Je to tak na jedno pozretie... 13.11.2008 ____ Wesley Snipes - (James Dial) +++ Eliza Bennett - (Emily Day) +++ Lena Headey - (Annette Ballard) +++ Charles Dance - (Andrew Windsor) +++ Ralph Brown - (Jeremy Collins) +++ Hudba: Nicholas Pike +++ ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

Takže béčko s Wesleym Snipesem. No, mám rád některé jeho filmy. Tohle nebylo moc světoborné. Objektivně by si to zasloužilo trochu lepší 2 hvězdy, ale mě přeci jenom tak nějak chytnul příběh a lehce dojemný konec. Rozhodně se nejedná o nějakou akční pecku. Není to klasický Snipesův film, ale přesto nejsilnějším kladem pro mě byl celkem zajímavý příběh a jemně proložená stránka filmu. Takže jak začít ? Úvod filmu je velmi obyčejný, sleduje osud hlavního hrdiny, který si užívá odpočinku, respektive vládní agent ve výslužbě. Takže Wesleyho bývalý nadřízení ho ukecají k mimořádné akci, aby odstřelovačem sejmul jednoho zločince. Takže zhruba do patnácté minuty má film celkem dobré tempo, v téže patnácté minutě se Wesleymu s odřenýma ušima podaří cíl vyřídit. Avšak je zraněn. Proto uniká, aby se nakonec ocitl někde v bezpečí. Dostane se do opuštěného bytu, kde ho bude navštěvovat malá, dvanáctiletá holka. Ta si ho oblíbí a on jí postupem času také. Takže takovým, laciným a mírně dramatickým stylem se začne film ubírat. Ta holka si ho oblíbí zřejmě proto, že je vychovávaná babičkou a rodiče nemá (zemřeli při autonehodě). No, takže do 30 minuty se to takhle ubírá, pak nastane menší přestřelka v garážích. Abych ujasnil velmi důležitou věc, tak ti, kteří Snipese do té akce naverbovali, tak ho zradily. Kdo přesně ho zradil ? To se dovíme na konci, takže příběhově se to celkem vyvedlo. Avšak akce bylo bohužel málo. Ta přestřelka v garáži byla nepřehledná, světlo tam blikalo. Souboj zde měl Snipes jen jeden. Poslední půlhodinka baví více. Malá holka Snipesovi skutečně pomáhá, nakonec nastane lepší přestřelka na konci a úplný konec je celkem mírně dojemný – hezky zahrané. Takže postava malé holky mě zaujala. Wesley Snipes hrál dobře. Hudba byla taky celkem solidní. Film byl pojat dost mírně a chyběla akce no. Příběh se vyvedl. Takže je tomu dost co vytknout. Zase na druhou stranu jsem nezaznamenal žádnou hlubší chybu. Takže ve výsledku vidíme slabý průměr, nebo i mírný podprůměr. Já to lehce nadhodnotím a dám tu třetí hvězdu. Dalo se na to koukat. Celkově hodnotím na 50% = *** ()

Her0.89 

všechny recenze uživatele

Jelikož jsem od Wesleyho čekal víc, tak jsem byl docela zklamaný. Už to není co to bývávalo dříve. Ale není se čemu divit, protože poslední Wesleyho role jsou podobného ražení. Už to není ta akce co od něj fanoušek čeká. Film není žádný mega trhák, ale dá se na něj podívat. Vadil mi příliš jednoduchý děj, protože mi bylo hned jasné jak film skončí ( chtělo by to nějakou vyhrocenou situaci, nebo menší zdramatizování konce). ()

Galerie (34)

Zajímavosti (2)

  • Původně měl v tomto filmu hrát i Michael Biehn, ale kvůli časovému konfliktu s jiným filmem Planet Terror (2007) od projektu odstoupil. (ČSFD)

Reklama

Reklama