poster

Nejsmrtelnější úlovek (TV seriál)

 • Česko

  Nejnebezpečnější úlovek

 • Česko

  Nebezpečný úlovek

 • USA

  Deadliest Catch: Crab Fishing in Alaska

Dokumentární / Dobrodružný / Reality-TV

USA, 2005–2021, 214 h 51 min (Minutáž: 42–88 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mustaffa
  ***

  Dokumentární film o drsných podmínkách rybářů v ledovém moři. Žádný med, takovéto lovení krabů, sice za slušný peníz, ale za to pěkně vydřený. Jeden známý mi dokonce říkal, že lovení krabů na Aljašce patří k nejnebezpečným zaměstnáním na světě. A podle toho co jsem měl možnost vidět v Deadliest Catch, tak měl asi pravdu. Loď s sebou háže ze strany na stranu, ledové vlny dopadají na palobu, kde se snaží parta rybářů vytahovat těžké klece s krabama z moře. Rybáři jsou často několik dní bezespánku, bojují s drsným počasím, kapitán na ně řve ať s sebou hnou, jinak si nevydělají. Do toho přicházejí zprávy z jiných lodích o tom, že jim přepadl muž přes palubu a jeho šance na záchranu jsou většinou nulové.(23.1.2010)

 • Segrestor
  ****

  Člověk si musí takhle ráno říct: "obstál bych tam na té lodi? Dokázal bych to samé, co ti chlapi odsouzení zlovůli nekonečně širého oceánu?" Pak si sní své kornflejky a jde na autobus a jede do fabriky. Tam se mu ještě chvíli zdá o drsném životě na moři a když si rozbalí výplatnici a potěžká sáček, pomyslí si něco o nejsmrtelnějším úlovku a jde domů k manželce a dětem. K televizi. K Discovery.(2.11.2012)

 • Woody77
  *****

  Ide o bandy naozaj velmi tvrdych chlapov ktory prezivaju a pracuju v nenormalne brutalnych podmienkach kde kazdodenne riskuju svoje zivoty. Neviem si ani predstavit prezit ,pracovat tyzden na takejto lodi a popri tom bojovat s pocasim zimou a este mat cas na tvrde zjebiky.Sledovanie je prudkonavykove a stale na konci sezony sa tesim kedy zacne nova. Stravil som s týmito osadkami lodi uz par rokov a stale vedia prekvapit. Proste jeden z najlepsich dokumentov aky kedy bol natoceny. RIP Capt.Phil Harris(8.11.2012)

 • anubiskt
  *****

  Když jsem se k tomuto dokumentu dostal poprvé, nemohl jsem vůbec pochopit, čím by pro mě mohl být podobný typ pořadu zajímavý. No přes noc se mi vše v mých lebečních dutinách nějakým záhadným způsobem rozleželo a dal jsem mu ještě šanci. Teď Deadliest Catch patří vedle Mythbusters k mým nejoblíbenějším dílům na Discovery (ostatně této stanici patří velké díky, neboť díky ní jsem ochoten ještě zapnout televizi:). Ačkoliv se to nezdá, i když se téměř vše odehrává na palubách lodí sloužících k lovu kraba kamčatského, jednotlivé epizody s sebou přinášejí soustu napětí - velké výdělky jsou vykoupeny neustálou hrozbou smrti. Vedle tvrdých chlapů pracujících za extrémních podmínek si uznání zaslouží i televizní štáb, který točí občas i za děsivých podmínek. K nejemotivnějším okamžikům pak patří chvíle, kdy se posádky dozvídají o potopené lodi z krabí flotily a bez jediného mrknutí oka se s vědomím ztráty určitého zisku (a ono opravdu nejde o malé částky) vydávají na pokus o záchranu lidských životů. Smekám před všemi, kteří si tímto prošli.(10.2.2011)

 • B.Jay
  ****

  Vždycky dostanu chuť na kraba :). Ne vážně, docela slušná podívaná na to jak to chodí na rybářské lodi. (nebo krabí? No to je fuk). Dřina, zima, vyčerpání, frustrace a do toho ty proklaté mezilidské vztahy. Po pár zhlédnutých dílech se to začně bohužel trošku opakovat, no ale je to zase něco jiného.(8.7.2010)

 • - Tento seriál vypráví Bill Petrie pro anglicky mluvící oblasti Evropy.

 • - Jediný americký dokument, který se odehrává z 99 % na moři.

 • - Phil Harris, kapitán lodi Cornelia Marie, zemřel 9.února 2010. Příčinou úmrtí byla mrtvice.