Reklama

Reklama

Nejsmrtelnější úlovek

(seriál)
  • Česko Nejnebezpečnější úlovek (více)
Trailer 1

Série(18) / Epizody(298)

Obsahy(1)

Pořad z dílny Discovery Channel na pomezí dokumentu a reality show sleduje život rybářů vyplouvajících na nevyzpytatelné Beringovo moře za jediným cílem - lovem kraba kamčatského. V průběhu jednotlivých epizod se seznámíme s kapitány několika lodí a jejich věrnou posádkou, nahlédneme pod pokličku extrémního života lovců krabů, kteří pracují bez přestávky i 48 hodin v kuse, a nejednou se nám sevře hrdlo při sledování potápějící se lodi. Obchod s kraby přináší nejen velké výdělky, ale především riziko nasazení vlastního života. (anubiskt)

(více)

Videa (33)

Trailer 1

Recenze (19)

Segrestor 

všechny recenze uživatele

Člověk si musí takhle ráno říct: "obstál bych tam na té lodi? Dokázal bych to samé, co ti chlapi odsouzení zlovůli nekonečně širého oceánu?" Pak si sní své kornflejky a jde na autobus a jede do fabriky. Tam se mu ještě chvíli zdá o drsném životě na moři a když si rozbalí výplatnici a potěžká sáček, pomyslí si něco o nejsmrtelnějším úlovku a jde domů k manželce a dětem. K televizi. K Discovery. ()

B.Jay 

všechny recenze uživatele

Vždycky dostanu chuť na kraba :). Ne vážně, docela slušná podívaná na to jak to chodí na rybářské lodi. (nebo krabí? No to je fuk). Dřina, zima, vyčerpání, frustrace a do toho ty proklaté mezilidské vztahy. Po pár zhlédnutých dílech se to začně bohužel trošku opakovat, no ale je to zase něco jiného. ()

Reklama

Slavomír 

všechny recenze uživatele

Vlny zametajú s rybárskymi loďami, chlapíci nadávajú z veľkých klietok vyberajú kraby rozmerov záhradnej stoličky (takého hajzla by som do ruky nevzal, nieto do huby). Rešpekt za náročnú prácu, ktorú vykonávajú a tiež úcta filmárom, že tam s nimi stoja a nechajú sa osviežovať ľadovými spŕškami. Po pár častiach sa mi to však zunuje, pretože konfikt spočíva v tom istom: počasie-malý úlovok-nezhody na palube. Stále je to však príjemnejšie strávenie večera, než zízať na výkvet slovenskej TV produkcie alebo trpieť Šehere-mrdku... ()

Woody77 

všechny recenze uživatele

Ide o bandy naozaj velmi tvrdych chlapov ktory prezivaju a pracuju v nenormalne brutalnych podmienkach kde kazdodenne riskuju svoje zivoty. Neviem si ani predstavit prezit ,pracovat tyzden na takejto lodi a popri tom bojovat s pocasim zimou a este mat cas na tvrde zjebiky.Sledovanie je prudkonavykove a stale na konci sezony sa tesim kedy zacne nova. Stravil som s týmito osadkami lodi uz par rokov a stale vedia prekvapit. Proste jeden z najlepsich dokumentov aky kedy bol natoceny. RIP Capt.Phil Harris ()

Marigold 

všechny recenze uživatele

Banda bláznů, která se v nejšílenějším regionu světa honí za zlatem moří, ručí svými kejháky a tropí dětinské žertíky... Dokonalá návykovka, i když po prvních sériích přišlo přeci jen lehké ochlazení (související s regulací kót krabů v Beringově moři, pokud to někoho zajímá). Nicméně i přesto se tahle neskutečně monotónní jízda po vlnách za pohádkovými výdělky stala něco jako mým večerníčkem. Důvody jsou na nabílední. Posádky i kapitáni jsou hodně neortodoxní postavy a tyhle pseudodokumenty nepřestávají vzbuzovat úctu nad tím, co je člověk ochotný vytrpět pro hrst dolarů navíc... Záhy je člověk na palubách rybářských bárek opravdu jako doma. Yeah baby! ()

Galerie (133)

Zajímavosti (5)

  • Phil Harris, kapitán lodi Cornelia Marie, zemřel 9.února 2010. Příčinou úmrtí byla mrtvice. (ČSFD)
  • Jediný americký dokument, který se odehrává z 99 % na moři. (ČSFD)
  • Tento seriál vypráví Bill Petrie pro anglicky mluvící oblasti Evropy. (ČSFD)

Reklama

Reklama