Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

choze odpad!

Pornoodvárek OD SOUMRAKU DO ÚSVITU, kde souložení supluje nezáživný striptýz servírovaný do naplnění předepsané stopáže a do divákova zemdlení. Nesnáším tyhle trapně pomrkávající béčkové taškařice, které si po vzoru Tromy zvolí prodejně ujetý název a humor má obstarat přehrávání všech zúčastněných a záměrně infantilní a dementní dialogy a hlášky (i když jsem, jednu natočil, ale v té se aspoň nepřehrávalo :) ()

Smok

Mám pocit, že tohto roku sa rorztrhlo jedno veľké filmové zombie vrece. Ale pohoda, zombíkov neni nikdy dosť. Pre tentoraz hororová komédia s megadrsným komandom, ktoré "žere napalm a chčije oheň" a partičkou zombifikovaných striptérok. Mimo iné som sa dozvedel, že hulitba od zombie striptérky nedopadá dobre a zo ženského pohlavného orgánu sa DAJÚ strieľať biliardové gule :-D K tomu pekné tanečnice ( teda len pokým neprišlo na zombifikáciu), proste úlet ako sviňa. Good. ()

Dudek

Žádná velká bomba se nekoná, na druhou stranu je třeba uznat, že Zombie Strippers přináší ohromné množství zábavy a i přes svou levnost rozhodně nenudí. Sám jsem byl překvapen, kolik humoru v tomhle béčkovém diamantu je. Prakticky od začátku je na co se dívat a ač několik vtipů nefunguje zrovna na jedničku, je celých 96 minut (!) žánrovnou lahůdkou. Většina stopáže je naplněna zombie tanečky, které rozhodně nejsou k zahození a v tom zbytku si určitě každý najde své. Politickým nádechem jsem byl několikrát řekněme zaskočen - ale pouze v dobrém slova smyslu. Třešničkou na dortu je pak klasicky ďábelský Robert Englund... Rád bych věděl, co na to Schwarzenegger. Po Doomsday druhé největší překvapení letošního roku a další snímek, který jede ve velkém tempu... ()

E.. odpad!

To byla asi ta největší pí**vina, jakou jsem kdy viděla. Jestli jsem něčemu dala "ODPAD", tak to snad budu muset přehodnotit, protože na tenhle film fakt nic nemá... Celou dobu jsem přemejšlela, jestli je to parodie, nebo "opravdickej" film..vážně jsem si myslela, že to je parodie..ale ke konci jsem se začala bát, že to je myšlený vážně. A asi jen díky týhle pochybnosti jsem se párkrát (tím myslím doslova dvakrát) zasmála. Jakmile se film dostal do nekonečnýho bodu, kdy jen vystupovaly nahý holky pořád a pořád dokola..značně jsem se nudila. Čekala jsem, že se to konečně už rozjede..sice moc nemusim scény, kde jen zombíci honěj svý oběti..ale tady už jsem to dost vyžadovala..a v konečný fázi jsem dostala jen malou dávku..spíš minidávečku nějaký akce, která stejně byla absolutně trapná. Jak tu tak čtu komentáře a hodnocení, tak si říkam, že jsem snad z jiný planety..nebo že jsem snad měla nějakou jinou verzi..jinak si to nedovedu vysvětlit. ()

Morholt

To byla ale ptákovina, ale marná sláva, já se u toho s chutí zachechtal. Předně je tu spousta holek, co se nebojej svlíknout a ač je Jenna Jameson už dlouho za vrcholem, od krku dolů je to pořád luxus a je vidět, že u tyče se nějakej ten pátek hejbala. Dalším plusem je velký množství nekvalitního gore s několika top scénama jako je rozstřílení od hlavy až k patě, nebo sundání podkolenek až na kost. No a do toho buranský osazenstvo striptýzovýho klubu, který dokazuje, že zombie virus je pro svlíkací byznys zlatou žílou. Takovýhle parodie si necham líbit. 70% ()

• Vyhazovač v klubu je přítel protagonistky Jenny Jameson Tito Ortiz, legenda zápasů v kleci. (facojurka)
  • Film byl natočen za pouhých 18 dní. (facojurka)
  • Jedná se o první film Jenny Jameson po odchodu z pornoprůmyslu. (Tochal)